Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen az a fashion dance?

Milyen az a fashion dance?

Figyelt kérdés
2008. szept. 6. 19:41
 1/4 anonim válasza:
0%
olyan mint amit britnéj spirc csináli. divat majom tánc. popo cici ki és mehet is.
2008. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindig vonzódtam a divat, a szép megjelenés, és a tánc színes világához. A fashion dance megalkotásával egy olyan komplex mûvészeti ágat szeretnék létrehozni, amely mindhármat tartalmazza.
2008. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A Fashion Dance olyasmi mint a Hip-hop csak a Hip-hop utcai stílust is képvisel a Fashion pedig nem
2010. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lola666 válasza:
Én Fashion Dance-ztem,és imádtam! :)) Imádtam a táncgyakorlatokat benne! De ha mások ilyen csilivili,szoknyás ruhákba akarnak táncolni,akkor nekik inkább az Akrobatikus Rock'n'Roll-t ajánlom,bár ahoz kell nyúlékonyság,legalább annyi,hogy lenyomd a spárgát,és hogy anygot tudj rugni. Én most perpillanat legszivesebben mind2-t táncolnám,csak az Akrobatikus Rocky-hoz sajna még nem vok túl nyúlékony! :'( (rohadt merev vagyok xD) Bár oylan Fashion Dance-t is láttam már,hog lenyomták a spárgát,úgyhogy sztem minden tánchoz kb kell nyúlékonyság! ;) Remélem segíthettem. Hy!
2010. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!