Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fáj nagyon a lábam a futástól...

Fáj nagyon a lábam a futástól (bal) a térdem felett és a combom tövénél a csont. Másfél hónapja kezdtem el futni eleinte 3km és mostmár 6 kmnél járok. Később el fog múlni a fájdalom vagy hanyagolnom kéne ezt?

Figyelt kérdés

2015. aug. 16. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát most hanyagolni kellene. Milyen cipőben futsz?
2015. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kipsta teremfocicipő decathlonból.
2015. aug. 16. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pihenni kéne vele, plusz beszerezni egy normális futócipőt (nem a legdrágábbat nyilván, csak futócipő legyen). Ha valami fáj futásnál, akkor valami nem jó. Itt szerintem a cipő. De lehet más is. Nekem például el volt szakadva bal lábamba a keresztszalagom, bokaszalagom is 2x ugyanúgy bal lábamba, néha nekem se kellemes futni. De ha neked nem volt ilyen, akkor valószínűleg a cipő a hibás.
2015. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy a cipő lehet hibás, de akkor gondolom a bokámnál kéne fájnia, az én esetemben pedig térdtől felfele fáj. Akkor most?
2015. aug. 16. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a bokádnál, akárhol előjöhet a fájdalom.
2015. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!