Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 164 cm 64 kilo vagyok, igy...

164 cm 64 kilo vagyok, igy mennyire neznenek ki az emberek ha rudfitnessre jarnek? Ez a sport csak sovany lanyoknak valo?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 23:07
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia. Én rúdtáncolok a magam 163centijével és 60kilojával és senki nem nézett ki onnan. Mellesleg elárulom hogy az ottani nők közt is van molett, duci, úgy ahogy sovány. De amúgy ne aggódj, az első óra után is már teljesen kész leszel és olvadni fognak a kilok. Sok sikert!
2015. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

ehhez a sporthoz öngól a magas testzsír,de ahhoz hogy erre rágyere le kell menned edzeni.

a sovány izomtalan meg legalább ennyire előnytelen hozzá tehát ez a tétel sem igaz.

a rúdon való munkához komoly erő kell.

egy nagyobb test mozgatásához tartásához rajta meg még több.

ezért előnyösebb a fejlett erős izomzat,de minél kevesebb feleslegesen cipelt zsír hozzá,az meg már csak a ráadás,hogy ez még esztétikus is,míg a másik kettő kevésbé.

2015. aug. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!