Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek Dibusz Dénes vagy...

Szerintetek Dibusz Dénes vagy Jova Levente a jobb Fradi-kapus?

Figyelt kérdés

Szerintem Jova a jobb.

Egyrészt, mert ő sokkal régebb óta van a Fradinál, és így könnyebben tudott beilleszkedni a csapatba, míg Dibusz a Pécsnél nevelkedett (ami ráadásul nem is volt élcsapat) és onnan jött át a Fradihoz, ahol Jova már réges-rég a csapat 1. számú kapusa volt.

Másrészt, 2013-ban (amikor Dibusz még a Pécs hálóőre volt), mivel Loki szurkoló vagyok, néztem a Pécs és a Fradi elleni rangadókat is. Dibusz hálóját kétszer is kitömtük, míg Jovának alig tudtunk gólt rúgni. És Jovától egyébként sokkal több bravúrt is láttam az utóbbi években, mint Dibusztól. Ezért vagyok hát Jova mellett!!



2015. aug. 19. 10:18
 1/1 paca001 válasza:
Láttad miket védett Dibusz eddig a szezonban, fogott mindent. Bár ilyen bajnokságban ilyen védelem mögött bárki hozná.
2015. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!