Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 12 éves lánynak jó sport a box?

12 éves lánynak jó sport a box?

Figyelt kérdés
Sziasztok nemsoká 13 éves leszek és 43-44 kg vagyok. Nagyon tetszik a box.Szórakozásból szeretném elkezdeni de jól jöhet még önvédelemre szóval ezt a sportot úgy érzem érdemes lenne elkezdeni. Mi a véleményetek? Azt olvastam hogy 50 kiló alatt kettétörnekC. Csak mondom hogy az elso utések nem fognak eltámtorítani mert amint írtam ez nagyon tetszik es ha ebb kerül akkor is ezt fogom csinálni. Nem vagyok szerintezek fiatal hozzá? Köszi előre is a válaszokat:)

2015. aug. 22. 13:14
 1/3 anonim válasza:
Tökéletes 14f
2015. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy fiatal hozzá, 50 kg alatt nem fognak kettétörni, hozzád hasonló párt fognak melléd adni. Mondjuk érdemes lenne befűzni egyik barátnődet, hogy tuti legyen legalább egy veled egy súlycsoportban lévő edzőtárs.
2015. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 aikiboxer ***** válasza:
Tökéletes választás, pont jó időben vagy, csak kezdd el és eddz kegyetlenül. Keress egy normális edzőt!! Ha pesti vagy, segítek.
2015. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!