Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miskolcon Judora, thai boxra,...

Miskolcon Judora, thai boxra, mma-ra, boxra van lehetőség melyikre érdemes elmenni? Jó társaság és versenyek is vannak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen jó lehetőségeid vannak és én jártas vagyok a dolgokban ezért próbálom meg segíteni. Azt ajánlanám hogy először tanulj földharcot hogy minél előbb tanulj meg esni dobni stb mert nagyon is fontosak emellett igen jó kondit fogsz kapni tőle sokkal erősebb leszel és jobb lesz az állóképességed emellett nem tudom hány éves vagy de minél előbb kéne a judot elkezdened mert egyes helyeken a nagyobbakkal idősebbekkel nem foglalkoznak merthogy ők már nem lesznek olyan jó versenyzők mint akik előbb kezdték.


6-10 év judo után rátérhetnél az állóharcra is és elmennél boxolni ahol profin megtanulj ütni de akár a thai-boxra is mehetsz mivel ők is jól tudnak ütni ( bár szerintem nem olyan jól mint egy bokszoló de ez egyáltalán nem biztos) emellett ott megtanulhatnál rúgni is de persze ez az én véleményem de nekem már 6 év tapasztalat és sok elméleti tanulás van a hátam mögött a harcművészetekről mert nagyon érdekelnek és így tanulok róluk.

Remélem segíthettem.

2015. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!