Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék formás popsit. Erre...

Szeretnék formás popsit. Erre többen ajánlották a guggolást. Illetve azt hogy guggoljak 20-at majd minden nap 5-el többet. Valakinek van ezzel kapcsolatba tapasztalata? Vagy valami tanácsa?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami nekem nagyon hatásos volt az a következő: Feküdj hanyat ,tedd a kezed a csipod melle ès emelgesd a csipod feneked a lábad legyen behajlitva :) en ebbol 100-at szoktam:) mert az elso 10-nel mèg semmit sem èrezni szerintem. Probalj belole eloszor vagy 50-et ha nem erzed h faradsz akkor kicsit tobbet. A guggolasbol is nyugodtan tobbet. En abbol is napi szinten 150-et szoktam:) nyilvan nem egybol kell hanem noveld 10-esevel vagy 20-asaval vagy ahogy neked jó. Emellett futok kitörèseket vègzek. Nekem bíró ica far edzèse vállt be nagyon. Onnan tanultam meg egy sorozatot abban voltak nagyon jó ötletek. Azóta már megtanultam ès magamtól csinálom a gyakorlatokat. Ellinkelnèm neked,de sajnos már èn sem találom amiben sárga ruhában tornázik es a cime far+ comb volt azthiszem:/ Lehet kitörölte vagy nem tudom. De keress rá hátha te megtalálod:) de a guggolás a kitörès a futás meg amit elsőre írtam ezek mind nagyon jók popsi formálásra!:)
2015. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne minden nap csináld mert az izmoknak regenerálódni kell, legalább minden második nap csináld, mert ha minden nap csinálod elrontod a regenerálódást.
2015. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Osynho ***** válasza:
Súlyzós edzés. Guggolásnál is rendes terheléssel, nem 1 milliót kell csinálni, hanem növelni az ellenállást.
2015. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket :D
2015. aug. 27. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!