Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bokszolok az edzesen mennyit...

Bokszolok az edzesen mennyit ugralokoteleznek, es mennyire tart az kondiban, fogyohoz esetleg jo-e?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 08:36
 1/5 aikiboxer ***** válasza:

Bokszedzésen mi kb 2x5 percet, vagy köredzésen 4x3 percet.


Zsírégetésnek teljesen jó, de ahhoz legalább 30 percet kell egyhuzamban tekerned, és a kaját is be kell állítanod, mivel a fogyás nagymértékben a kaján múlik.

2015. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szépen fokozatosan szoktatom magma a dolgokhoz, 5-10kg van rajtam, kezdetben csak ilyen 50-100-akat ugrálok, és figyelek a kajára. De van mikor szobabiciklizek kötél helyett, nekem elég, ha szépen lassan lemegy, nem akarok egyből csodát, simán is jó ez sztem, h mozgok vmennyit, a semminél tutira. :)


Köszöntem egyébként. Hol lehet venni olyan jóféle ugrálókötelet, ami elég nagy, vagy ti is ilyen kis gagyival nyomjátok?

2015. aug. 31. 18:11
 3/5 aikiboxer ***** válasza:

A kis gagyi a legjobb, amelynek van húzása, például:

[link]

2015. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

neked ez a gagyi, vagy ezt csak úgy linkelted? :D

majd csinálok neked egy képet a gagyiról, ha lesz időm, és feltöltöm neked. :)

2015. aug. 31. 18:58
 5/5 aikiboxer ***** válasza:
Hát... Ez olyan kis gagyi. Semmi vastag fogantyú meg csicsa.
2015. szept. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!