Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ketrecharcra szeretnék járni....

Ketrecharcra szeretnék járni. Hány éves kortól lehet?

Figyelt kérdés

2015. szept. 6. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy ketrecharc edzés.MMA edzés van, és ott mindent tanulnak, boxot, rúgást és földharcot.

Előtte sajátíts el 1-2 sportágat, vagy egyből mehetsz MMA-ra is, de a ketrecharc mint olyan, az egy verseny, ott felkészült, tapasztalt versenyzők mérik össze a tudásukat.

Sokan csak azért mennek "ketrecharc" edzésre, hogy aztán felvághassanak vele a kis haverjaik között.A thai-box meg a többi már nem elég menő, ketrecharc edzésre kell járni, mert attól leszel "fa*agyerek".

2015. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oké,rendben,köszönőm,hogy tájékoztattál :)

Azt szeretném kérdezni,hogy akkor ha szeretnék edzésekre járni,az nem számít,hogy még nem töltöttem be a 18-at?

(Ja és nem felvágni akarok vele,tényleg szeretnék járni edzésekre :) )

2015. szept. 6. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit :)

Nem számít, nyugodtan mehetsz így is edzésekre, maximum valami szülői felhatalmazást kérhetnek, de ebben nem vagyok biztos.Nekem, mikor kempora jártam, alá kellett írni egy papírt, hogy saját felelősségemre edzek, tehát nem vádolhatok senkit azért, ha engem valami komolyabb sérülés ér.De ez nehogy elvegye a kedved, sérülések mindig vannak.

valószínűleg akkor ha nem vagy 18, nem raknak össze felnőttekkel a küzdelemben, nem tudom hogy megy ez, én csak arról tudok nyilatkozni amit én tapasztaltam meg.De rengeteg MMA klub van, főleg pesten, biztos vannak edzések fiataloknak is.Hol laksz?

2015. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miskolcon lakok.
2015. szept. 7. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos van Miskolcon is MMA edzés, keress rá a neten és írj nekik egy e-mailt, vagy hívd fel őket, biztosan készségesen segítenek és válaszolnak majd minden kérdésedre!
2015. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké! Köszönöm hogy segítettél!
2015. szept. 7. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!