Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen nagyon korai személy...

16 évesen nagyon korai személyi edzőhöz járni?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam beiratkoznánk hetente egyszer egy személyi edzőhöz, de ahogy felvázolom másoknak a tervemet mindenki le akar beszélni.. Nem a pénz miatt, hiszen egy kézi edzés is ugyanannyiba kerül mint amit én kinéztem.. Igazából fogyni és feszesíteni szeretnék de eddig egyik sport sem jött be, gondoltam megpróbálok a célterületekre fókuszálni az edzővel hátha az nagyobb motiváció. Tényleg korai lenne?

2015. aug. 28. 00:24
 1/3 anonim válasza:
Jó lehet, legalább nem hamis félinformációk alapján csinálod majd amit innen-onnan hallasz.
2015. aug. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha értelmes személyi edzőről van szó, aki tudja, hogy nincs olyan, hogy "célterületre fókuszálás" hanem az étrended függvényében fogysz vagy hízol, akkor jó, csak szerintem teljesen felesleges, mert ami infót át tud adni egy megfizethető személyi edző, azt shop.builder cikkeit olvasva is megismerheted..
2015. aug. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Étrend + mozgással teli életmód + pszichológia, ezek a fontosak, sokkal fontosabb mint hogy van-e edződ vagy nem.
2015. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!