Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha fekete tornadressz kötelező...

Ha fekete tornadressz kötelező tesiórán de fázok és aláveszek még két másik színt az baj?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mindegy mit veszel a dressz alá, de legjobb ha ráveszel egy melegítőt és ennyi. Megmondom őszintén fogalmam sincs melyik iskola az ami még a mai napig követeli a tornadresszt, hogy csak abban lehet tornázni.


egyébként a húgom most ment gimiben, a házirendbe szerepelt hogy kötelező a fekete tornadressz nagy nehezen tudtunk szerezni neki egyet, de első tesi órán közölte a tanár hogy csak akkor fogja kérni ha szertorna anyag rész van de akinek van dressze az hordja hogy ne lógjon ki a dereka ne fázzon fel egyes gyakorlatoknál, leginkább. De mondta is a húgoméknak hogy nem követeli, csak legyen egy fehér vagy kék színű pólójuk ami az iskola színe és hordjanak fekete rövidnadrágot lehetőleg térd felettit, de aki fázósabb az hordhat melegítőt abból bármilyen meg engedett az órán. Mesélte a húgom hogy rajta kívül senki nem volt dresszbe az első órán. Húgom is úgy ment be hogy vett rá egy pólót de kilátszott a dressz alja sokan azt hitték bugyiba akar tornázni :D


Szerintem nyugodtan vehetsz rá melegítőt nem szólhat érte a tanár. Ha szól akkor alá bármit vehetsz én javaslok egy testhezálló pólót és egy harisnyát a dressz alá. Amikor én voltam gimis 6 éve nálunk kötelező volt a dressz, kb az országba az volt az egyetlen gimnázium ahol még kérték, de mi is hordhattunk pólót meg vehettünk alá harisnyát.

2015. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, egyet azért nem értek:

Miért akarsz két másik színt felvenni a fekete tornadressz alá? És ezt úgy értsük, hogy 3 db különböző színű tornadressz, legfelül a fekete? Kényelmesen mozogni, tesizni nem fogsz tudni 3 tornadresszben. Rajtam 2 volt úgy, hogy még tudtam kényelmesen futni, én futás aláöltözetnek használok tornadresszt. A 2 fölött egy laza póló + nadrág még elmegy.


Neked is 2 talán még OK, ekkor is inkább azt javasolnám, hogy alulra egy rövidujjút, rá pedig egy osszúujjút, de legyen mindkettő fekete (én télen így futok).

2015. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fölvehetsz, csak ne lógjon ki alóla...

Hidd el senki nem fogja nézni.


Mondjuk 2-őt ne vegyél alá...Szóval ne viselj 3-at egyszerre.

Ha mozogsz nem fogsz fázni.

2015. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg úszódresszt alá?
2015. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél hosszú ujjút azok valamivel vastagabb anyagból vannak, de ha mozogsz rendesen akkor viszont nagyon belefogsz izzadni és ha leállsz a hideg teremben akkor jobban megfázol.

Én egy vékony harisnyanadrágot vennék fel aminek magas a dereka meg egy ujjatlan sport felsőt. De javaslom hogy vegyél egy finom vékony pamut bodyt ami olyan mint a dressz csak alul kell összekapcsolni, lehet jobban jársz azzal.

2019. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!