Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nunchakut hogyan érdemes viselni?

Nunchakut hogyan érdemes viselni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy közbiztonságra különösen veszélyes eszköz, viszont a rendőrök nem ellenőriznek bárkit az utcán. Hogyan lehet ruházat alatt, rejtve, viselni, úgy, hogy támadás esetén azonnal elő lehessen venni? Ha valami jó linket tudtok, van tapasztalatotok, jöhet!

2015. szept. 12. 10:46
 1/8 anonim válasza:
Szia! Inkább menj el kung fura:-) én ott tanultam meg a használatát.3 év gyakorlás után ki lehet tanulni minden fortélyát. A kérdésre válaszolva táskában, csak tökön ne vagd magad.:-)
2015. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Használni már úgy-ahogy tudom... másfél éve gyakorlom, + a kung-fu mesterem is mutatott pár trükköt... én a hordását kérdem...
2015. szept. 12. 11:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehetőleg ruha alatt hogy gyorsan előkapjam...
2015. szept. 12. 11:43
 4/8 anonim válasza:
Ruha alatt... hát én talán vmi belső zsebbe tenném (kabàt)
2015. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
övtok
2015. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aikiboxer ***** válasza:
Én úgy szoktam volt, hogy a hátizsákom oldalsó zsebében (a kulacstartóban), persze ehhez olyan zsákot kell választani amelyből nem esik ki. És vászontokban. Vagy pedig, ugyancsak vászontokban a kabátzsebemben. Vagy egyszerűen csak kézben. Amíg a vászontokban van, és nem veszed elő, szabályos bárhová vinni, azt mondod edzel vele.
2015. nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most már értem...

Utolsó, nem tartottál tőle, hogy így nehéz lesz elővenni, ha baj van? (kulacstartó)

2015. nov. 28. 15:42
 8/8 aikiboxer ***** válasza:
Jobban szerettem a kabátzsebemben hordani... De ma már inkább a viperára vagy a mini kogára szavazok.
2015. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!