Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi ennek a sport eszköznek a...

Mi ennek a sport eszköznek a neve?

Figyelt kérdés

Egy olyan maszkot szeretnék venni ami olyan mint a gáz álarc csak ez sportolóknak lett kifejlesztve hogy növeljék a tüdő kapacitásukat az álló képességüket olyan mint egy modern gáz maszk asszem Amerikából indult ez a fajta edzés módszer és igen népszerű harcművészek, és más sportolók körében.

Az volna a kérésem aki tudja a nevét leírná és linkelne olyan oldalt/ oldalakat ahol majd később tudok rendelni/ venni. Régen egyet találtam azt hittem elmentettem de sajnos mégsem. Linkelek egy gázálarcot hogy nagyjából eltudjátok képzelni mire gondolok meg aki tudja mi ez, esetleg használja az linkeljen kérem.

Olyan mint egy modern gázálarc linkelek egy GÁZÁLARCOT mintaként

[link]



2015. szept. 12. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


beírod oxygen mask

training mask és millió találatot ad

2015. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kellemes agykárosodást kívánok...
2015. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkettőtök válaszát megy a zöld

második válaszoló ha káros lenne nem hiszem hogy gyártanák meg hogy ennyien használnák

2015. szept. 12. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:
nem használják valami sokan, és rengeteg más káros dolgot is árulnak.
2015. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg ha káros miért használják amerikában egyre többet. Ketrecharcosokat is ahogy nézem az edzéseiket sokan ilyenben edzenek.
2016. febr. 26. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!