Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A sportolók hasa azért nem...

A sportolók hasa azért nem puffad fel, mert a hasizom erősen tartja a belső szerveket?

Figyelt kérdés
A sportolók étrendjében sok olyan zöldség van,vagy akár a tojás is,ami puffaszt. Mégsem nagy a hasuk utána. Az izom vissza tartja a puffadást? Vagy pl ha egy sportolónak többféle étel allergiája van és nem tudja mindig kikerülni azokat,akkor a kellemetlen mellékhatás,mint a puffadás nem is annyira látszódik,mint mondjuk egy átlag embernél?

#étrend #hasizom #puddasás
2015. szept. 17. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

nem ismerek senkit aki a zöldségtől,vagy a tojástól puffadna.

a gabona ami puffaszt a benne lévő glutén miatt.

2015. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kisboltos ***** válasza:

ez hülyeség, hogy a hasizom megfogja. neked is van hasizmod, mindenkinek van.

megoldás lenne, ha letesztelnéd mi az, amire allergiás vagy, és akkor azt a jövőben kerülni.

Van aki nem tudja megemészteni a tejcukrot, van aki gluténre érzékeny, van akit a tehénfehérje készít ki.

Nekem szerencsére semmi bajom az ételekkel.

Esetleg keress fel egy szakembert.

2015. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akik érzékenyek a tojásra mint én, minket puffaszt, de pont ezért nem is eszem sűrűn... A zöldségek nagyrésze viszont egyáltalán nem puffasztja az embert... És azok a spprtolók, akik komolyan veszik, oda figyelnek rá, mit esznek... Nyílván nem tömik magukat emészthetetlen szarokkal...
2015. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Engem puffaszt a karfiol,a brokkoli és az összes hüvelyes,ilyenkor mi van?
2015. szept. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A zab és chilis bab engem is puffaszt sajnos, pedig az utóbbit imádom :(
2015. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
laktóz érzékeny vagyok,de valószínű,hogy glutén érzékeny is,mert diétával sem megy le a puffadás. Páran mondták már,hogy a hasizom kiedzettsége segíthet,hogy ne látszódjon annyira. Ennek ellenére kerülöm a laktózt,a gluténérzékenység vizsgálat eredményére várok. Ez most mind1 is,csak tudni szerettem volna,hogy mennyi igazság van az állításban és hogy segíthet-e.
2015. szept. 28. 22:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Hüvelyesek úgy működnek, hogy hozzá kell szoktatni az emésztő rendszert, ha minden nap hüvelyesek a fő táplálék, akkor néhány nap után nem puffasztanak.
2015. szept. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!