Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » TAI CHI OKTATÓkTÓL kérezem:...

TAI CHI OKTATÓkTÓL kérezem: Otthon, videó alapján van értelme lekezdeni tai chi-t tanulni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs a környékemben tai chi oktatás és időm nincs állandóan utazgatni. Ezért gondoltam valamit kezdeni.
2015. szept. 21. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
46%
Egy oktató nyílván nemleges választ fog adni, mivel ez az érdeke... Én az ilyen dolgokkal mindig úgy voltam, hogy olvasni mindenki tud, helyes testtartás le van írva, mindenki képes értelmezni, egy tükör meg egy videókamera ma már mindenkinek van... Szóval könnyedén tudjuk is ellenőrizni a saját testtartásainkat, szóval, ha a fokozatosság elvét be tudod tartani, bármilyen tornát el lehet kezdeni tanulni... Én pl kettlebellezem jó ideje és soha nem volt edzőm mégsem rokkantam bele, mint azt sokan állítják...
2015. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!