Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Infót kellene a WischoKE...

BigStone9 kérdése:

Infót kellene a WischoKE Wilsker & Co. Nevű légpuska illetve egyver gyárról? Nekem van egy 1961 es gyerek légpuskám tőlük. Ezért érdekel. A tuson a Waffen-Krausser München felirat látható amivalószínűleg csak a tus gyártója lehet.

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél tudni?

Magyar nyelvű leírás nem nagyon van.

1935-ben alapították a gyárat /Bayerische Sportwaffenfabrik (BSF)/ 1949/50-től gyártott (több tulajdonosváltást követően) sportlégfegyvert 1985-ig.

Tölts fel egy pár képet, vagy a típust mondd meg, mert több félét gyártottak.

Vigyázz, mert ezek között akad olyan ami nincs korlátozva 7,5J torkolati energia alá!

2015. szept. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót. Ez egy kicsi légpuska gyerek méretű. Nagyon szép kivitel. Bemértem és bőven a 7,5J alatt van. Elég rövid és keskeny a rugója is. Leginkább az érdekelne, hogy mettől meddig gyártották ezt a típust és hány darabot csináltak belőle. Kereskéltem a neten de hasonlót sem találtam. Szívesen tennék fel képeket is de sajnos nem tudom hogyan lehet. Ha esetleg tudja valaki ebben is kérnék egy kis segítséget.
2015. szept. 22. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Tedd fel mondjuk ide:

[link]

A linket meg másold be hozzászólásnba.

2015. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na ez így már mindjárt jobb. Köszönöm!

Itt vannak a képek.

[link]

[link]

[link]

2015. szept. 23. 00:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Mêg egy: a tokon a felhúzókar csapja felett, a nézôke alatt kell lennie a típus számnak és a kalibernek.

Ránézésre 60-as évek, de csak modell alapján lehetne szûkíteni, hogy mikori.

Egy barnítás és egy tus felújítás már ráférne.

2015. szept. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindösszesen 61 van bele ütve a csap alsó részén. Úgy gondolom, hogy ez a gyártás éve lehet. Egyébbként a tus szép állapotban van. A politúrozása fel van frissítve, nem karcos nem törött, repedt. A képek nem adják vissza rendesen. Patinás de ennek jól áll. Nem szabad az ilyen régi puskákat agyon csiszolgatni meg lakkozni, meg kell őrizni az eredetiségüket úgy van értéke. Viszont a barnítás az ráférne. Majd egyszer de elég húzós az ára.
2015. szept. 23. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!