Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki csinált itt SPÁRGÁT...

Valaki csinált itt SPÁRGÁT úgy, hogy otthon nyújtott hozzá? Mindenféle előképzettség nélkül.

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt sikerült és ehhez mennyit nyújtottál hetente/naponta? Honnan kezdted?
2015. szept. 23. 10:55
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Olvasd el, ha tudod Paveltől a Relax into stretch c. könyvet, nekem rengeteget segített.
2015. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! :)) én bár nem tudom mennyi idős vagy, én fiatalon kezdtem hiszen ha már 30 évesen kezded jóval merevebb vagy, mint egy 10 éves. Egy kicsit több éve már rendszeres nyújtok. Mindig kitűzok/kitűztem magam elé egy célt amit elérek ne erőltesd mert egynapról a másikra nem fog menni, várd meg, hogy a dolgok sikerüljenek. Kezd napi fél órás nyujtásokkal, akár egy attól függ meddig bírod. Nézz youtubokon videókat nekem az segített sokat! De a lényeg ne holnapra akard megcsinalni, hanem holnapra mar csak egy centivel menjen lejebb és igy tovabb... Lehet ez pár hónap de év is lehet... :)) sok sikert!!!
2015. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17/L, most ősszel kezdtem szeptember 18-án ès ma sikerült lemenni spárgába először. Mindennap nyujtottam kb 10 percet:) szóval nekem elèg volt 2-3 hèt, fájdalmak nelkul:)
2015. okt. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nyár óta csinálom, de nem úgy tűnik, hogy december előtt ebből lesz valami. Igaz, nyáron nem tudtam rendszeresen, kb 2-3 alkalommal, mikor nyaraltam pedig egyáltalán nem. De szeptember elseje óta majdnem mindennap, de heti 5 alkalommal biztosan nyújtok 40 percet. Egy ideig láttam a fejlődést, de most megálltam. Létezik, hogy stagnál egy ideig, de aztán fejlődök tovább?
2015. okt. 11. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!