Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 5 éves fiúnak milyen sportot...

5 éves fiúnak milyen sportot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Judo edzésre gondoltam, hogy megnézzük. Van még lehetőség thai box-ra, úszásra, focira a környéken.


Igazából a legfontosabb az lenne, hogy a fölös energiáit lekösse :D



2015. szept. 23. 11:59
1 2
 11/14 aikiboxer ***** válasza:

A "magányosat" nem olyan értelemben értettem, ahogyan Te, hanem úgy, hogy meg kell védenie magát. Nem mások "felett" kell lennie, hanem védenie kell a becsületét, az integritását, a tisztességét és a testi épségét is. De szerintem egy anya ezt nem tudja megérteni -- amíg el nem verik a gyerekét. Mert a gyereked el lesz verve, erről egy szem kétséged se legyen.


Na mindegy, nem vagyok pszichopata :)) csak próbáltam egy kis bepillantást nyújtani abba, hogy a kisfiúk világa teljesen más mint a kislányoké.

2015. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenul vagy nem csak arrol van szo, hogy erofolenye lesz a tarsaival szemben (amire jobb, ha tudod, hogy sajnos szuksege lesz elobb-utobb), hanem pl. hogy megfelelo onbizalmat ad neki a judo.


Szerintem jobb valasztas, mint az uszas (ha valasztani kell).

2015. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket.


Ma úgy tűnik, elmegyünk megnézni egy judo edzést... a gyerek be van sózva :)

Szerencsére jó híre van a helyi judosoknak... szóval biztos jó kezekbe kerülne, ha tetszik neki. ha nem tetszik, akkor megyünk tovább, máshova. tegnap tudtam meg, hogy van kicsiknek bírkózás, és talán indítanak vívást is :D

2015. szept. 24. 14:07
 14/14 A kérdező kommentje:

Egyenlőre eldőlt a dolog. A tegnapi judo edzés tetszett neki (igaz, a nagyoké, mert ott már harcolnak :)), az edzőbácsi aranyos... szóval most várom, hogy majd induljon a kicsiknek is talán 1-2 héten belül.


Nem akarom máshova vinni, csak ha nem jön be mégsem. Sem összezavarni, sem túlterhelni nem szeretném, egy 5évesnek talán pont elég lesz a heti 2 délután.

2015. szept. 25. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!