Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Durva túlsúllyal nagyon gáz...

Durva túlsúllyal nagyon gáz lenne ha elmennék rúdtáncolni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik és annyira szeretném kipróbálni de sajnos nagyon duci vagyok és félek, hogy nem nagyon menne, meg hogy a vékony lányok kinéznének maguk közül.
2015. szept. 27. 21:16
1 2
 1/19 hosszúhajú ***** válasza:
100%
szerintem attól függ, hogyan kezeled a saját túlsúlyodat. ha szégyenled, kiül az arcodra, szomorú lesz a kisugárzásod is, de ha jól elpoénkodod, közkedvelt lehetsz, és jól jöhet ki.
2015. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván egyszerűbb lenne neked is, ha lefogynál előtte. Ez miért nem opció?
2015. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 hosszúhajú ***** válasza:
lehet, hogy így akar fogyni.ez is egy opció.
2015. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szard le,azert van a szemuk,hogy nezzenek;) egyaltalan nem gaz!! Menjel nyugodtan. Egyebkent nagyon erosnek kell ahhoz lenni,nem olyan könnyű, mint amilyennek tunik. De sok gyakorlassal menni fog. Sok sikert
2015. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Opciónak opció, csak nem a legjobb. Egy 120 kilós lánynak is mondhatod, hogy húzódzkodni "gyakorlás kérdése", de míg le nem fogy ~50 kilót neki sem tud fogni.
2015. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

4.: tudom, hogy nagyon nehéz, de tetszik ettől függetlenül :)

Azért nem 0120 kiló vagyok és világéletemben sportoltam, elég izmos vagyok és jó az állóképességem, csak sajnos nagyon sokat eszem.

2015. szept. 27. 22:08
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Kapaszkodj fel otthon vagy egy kondiparkban a húzódzkodóra.Ha nem tudod tartani magad egy teljes percet sem,és nem tudsz függeszkedésben lábemelésből megcsinálni 8-10 ismétlést,akkor értelme nem sok van lemenned rúdfitneszre.Spinning edzéssel és szálkásító diétával többre mennél.
2015. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7.:ezeket meg tudom csinálni

Egyébként meg jól érzem magam a bőrömben, a barátom elfogad és szeret, szeretek ezdeni is, nem az a fajta couch potato kövér vagyok aki egy emeletet nem bír felmenni.

2015. szept. 27. 22:22
 9/19 A kérdező kommentje:
Kihívást keresek egy olyan dologban, ami vonz, nem pedig szálkásítani szeretnék meg fogyókúrázni. Hanem jól érezni magam.
2015. szept. 27. 22:23
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Igen de a sport és az étrend elsődlegesen az egészség megőrzéséről,fenntartásáról szól.Nem pedig arról hogy minden edzésen hú de jól érezzük magunkat.Az elhízás,az egészségtelenül magas testzsírszázalék,az inzulin rezisztencia pedig betegségek.Ezért ebből a szempontból egyáltalán nem ide illő az hogy a barátod betegen is elfogad téged,mert ezzel inkább árt neked és az egészségednek hosszútávon.Ezért a diéta a neked való és az elsődleges kihívás.
2015. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!