Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Társas táncoló emberek, mit...

Társas táncoló emberek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már nemsokára egy éve ,hogy elkezdtem társastáncolni egy klubban párom viszont nincs,így a levegővel táncolok.De nem megy.Az elején nagyon jó voltam,mozgás ,koreográfiák minden flottul ment.Kihagytam 3 hónapot azóta csak a keringők mennek normálisan néha még azok sem,egy koreográfiát sem tudok mindet elfelejtem és a fenékrázós táncoknál egyszerűen én nem tudom úgy rázni ,hogy az jól nézzen ki.Imádok táncolni nem szeretném abbahagyni de nem akarok ilyen bénán táncolni.Mit tegyek?Akárhányszor akárhogy magyarázza a tanárom nem megy.De ha párral megyek akkor minden jó.Viszont a rázás nem...mit csináljak?Csak keringőzzek?Mást táncot ne táncoljak?Ritmus érzékem van mert zenész vagyok és elvileg mozgásom is van mert lovagolok. Most másfél órája bőgök mert nem akarom abbahagyni de így nem tudom ezt megcsinálni..mit csináljak? :((

2015. okt. 2. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:

eléggé egyértelmű szerintem hogy mit tegyél.

szerezz egy palit magadnak akivel tudsz táncolni.

de mivel ennyire nehezen megy olvad el a sárga kapszula diétás étrend részét.

aztán azt alkalmazva és ideális súlyba kerülve talán nagyobb sikered lesz a férfi fogásban.

2015. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
45 kg vagyok.Szerintem nem ezzel lehet a probléma.Csak van 20 lány a táncklubbunkban és 4 fiú.Hívtam már sok barátomat ,hogy jöjjön de szerintem nekik ez ciki.
2015. okt. 3. 08:56
 3/7 anonim ***** válasza:
A rázás alatt a csípőnyolcasokat érted? Azt érdemes tükör előtt próbálgatni, videókról/másokról látnod kell, hogy kell kinéznie. Csak ezért ne hagyd abba, keresgélj tovább pasik után, kitartóan, előbb-utóbb sikerül valakit meggyőznöd! Csak keringővel kár foglalkozni. Ha ez a kurzus most ilyen, akkor ennyi, a következőnél, máshol majd jobb lesz a helyzet.
2015. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ott a hiba, hogy nem vagy elég jó/ képzett. Nincs olyan, hogy rázás. Olyan van, hogy a tested bizonyos részeit rotálod, amiből sebességet és erőt szedsz a következő lépéshez. Az amit te ebből látsz, az a következmény és nem a cél. Ha csak a végeredményt utánozod, semmit nem fogsz érni vele. Ezért nem alkalmas videóból tanulni.


Egyébként keress egy rendes edzőt.

2015. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nála nincs jobb edző.
2015. okt. 8. 06:41
 6/7 anonim válasza:
Nehogy abba hagyd ha szereted és ritmus érzéked is van akkor csak gyakorolni kell minél többet. Az az egy év még semmi én már hat éve csinálom és mindig tudnak újat mutatni de még annak is aki profi. Csak legyél kitartó és határozott. Én négy évig táncoltam fiú nélkül de enm érdekelt mert imádtam csinálni. Utánna ugy hozza a sors hogy lett egy párom azóta zúzzuk a versenyeket rendesen. Szóval rómát se egy nap alatt építették. Fe a fejjel
2016. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszokat mindenkinek,nem fogom abba hagyni ☺😊
2016. jan. 3. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!