Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől leet ennyire nagyon...

Mitől leet ennyire nagyon izomlázam?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon tunya életmódot éltem, most próbálok változtatni, elkezdtem mozogni, érzem is, hogy kevésbé fáj a hátam.

Viszont a lábaimban iszonyatos izomláz van, nem is tudok lábraállni "edzés" után két napig, csak sántikálva mászkálni, pedig nem maratont futok.

Néptáncra kezdtem el járni, az elején van egy 20 perces bemelegítés, ami futásból és egy átmozgató tornából áll, majd 1 óra tánc - valahol a közepén 10 perc szünet.


Mi lehet a baj? Nem elég nekem ennyi bemelegítés? Vagy "lenyújtásra" lenne szükségem? Őszintén szólva ez csak most jutott eszembe.

Ha már belejövök, akkor kevésbé lesz izomlázam? Csak mert szörnyű, hogy alig tudok járni :(



2015. okt. 3. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Hanyadik alkalom volt? Szerintem a harmadik-negyedik utan mar sokkal kevesbe lesz izomlazad, addig meg ki kell birni. Multivitamint egyel, de ezen tenyleg az ido segit.
2015. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem bele fogsz jönni, addig hajrá :) megéri a néptáncért bármi :)
2015. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!