Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasból milyen módszerrel...

Hasból milyen módszerrel lehet hatékonyan ledolgozni a zsírt?

Figyelt kérdés
Edzek hónapok óta, itthon, kondigépen. A felsőtestem és a lábam már nagyon szép, izmosodik, szálkásodik a karom, a hátam a mellem. Viszont elég nagy hasam van (185cm 90kg) vagyok, és nem nagyon látszik rajtam zsír, csak a hasamon. A kérdésem az lenne, hogy hogy lehet ledolgozni a zsírt a hasamról úgy hogy az izomtömegemből ne veszítsek, csak a hasamról menjen le a zsír? Köszi a válaszokat előre is!
2010. márc. 15. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Diétával!

Gondolom hízékony ember vagy. Ez genetika. Van olyan ember akinek sosem lesz kockás hasa, mert a zsír eltakarja. Csinálod szorgalmasan a hasizomgyakorlatokat, hogy fejlődjön az izomzat, és figyelj oda az étkezésre!

2010. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csinálom én edzéskor a 60 felülést, és este 6 után nem eszek, mégsem megy le.
2010. márc. 15. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:

a futás eléggé szálkásító, sztem egy próbát megér


a lényeg az, hogy időt fuss, ne távot, mert a zsírégetés kb 30-40 perc után indul be nem a távtól


viszont az izomtömegveszteségről nem vagyok biztos, hogy futással mi a helyzet:( sorry

2010. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Google -> szálkásítás.
2010. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Na szóval... olyan nincs, hogy valamelyik testrészről ledolgozom a zsírt, a többin meg ottmarad...

Vagy fogsz vagy hízol. Ha fogysz, akkor megy le zsír(is meg izom is sajnos), viszont genetikailag meghatározott, hogy neked honnan fog inkább lemenni. Emellett ha dolgozol a hasadra, az erősödni, izmosodni fog, de amíg rajta vn a zsír, addig nem lesz laposabb, sem kockás. DE csak azért, mert nem látszik. Sőt még az a helyzet is simán előfordulhat, hogy nagyobbnak fog tűnni, hiszen alul megnő az izmod, a zsír viszont rajta marad. ..HA te hasrahízós vagy, akkor valószínűleg a hasadról fog lemenni utoljára, és előbb az altestedről. Sajnos :(

ajánlom a www.tesztoszteron.hu -t olvasgatni. Legújabb eredmények az alakformálásban, tényleg jól felkészült edző, használható értelmes tanácsokkal. Olvasgasd az oldalt. Az meg h felülést csinálsz, 60-at, az nem elég , ha hasrahízós vagy. És a 6 után nem eszel, az sem jelent semmit, mert ha előtte következetlenül kajáltál, akkor tökmindegy gyakorlatilag...De ez már egy másik téma....

2010. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!