Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hot Iron nagy túlsúllyal jó...

Hot Iron nagy túlsúllyal jó ötlet?

Figyelt kérdés
24/N vagyok, kb 35kg túlsúlyt szeretnék leadni. Sosem sportoltam, párszor belekezdtem edzésekbe (Shaun T, Jillian Michaels), de 1-1,5 hónap után mindig abbahagytam, mert nem láttam az eredményt. Akkor még nem figyeltem oda az étkezésre, valószínűleg ezért. Helyes étkezésbe pár hete kezdtem bele sok utánaolvasás után, de még azért van mit csiszolni rajta... Viszont el szeretnék kezdeni konditerembe járni, és a Hot iron nagyon megtetszett videók és leírások alapján. Viszont nem tudom, hogy ekkora plusz súllyal belevágjak-e, vagy kezdjek el valami mást (akár otthon végezhető dolgot), hogy valamennyire hozzászokjak a rendszeres mozgáshoz? Bocsi a regényért, de tényleg érdekelne más hozzáértő véleménye! :)
2015. okt. 9. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
írtam a cutleres kérdésedhez, olvasd el amiott van, és ha rám hallgatsz, akkor nem pazarlod az időd erre.
2015. okt. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Cutleres kérdésem? Sport, mozgás témában még sosem írtam ki kérdést. :D

Megtennéd, hogy belinkeled, amire gondolsz? :)

2015. okt. 9. 19:11
 3/6 A kérdező kommentje:

erre gondolsz?

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Budapesti vagyok amúgy ;)

2015. okt. 9. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Régebben jártam Hot Ironra. Szerintem néhány hét után rá lehet unni. Egy-egy szinten ugyanaz a koreográfia megy óráról órára, ami szerintem unalmas lesz néhány óra után. De biztatlak, próbáld ki, meglátod, hogy bejön-e.
2015. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha könnyen szedsz fel izmot, illetve kicsit sem vagy edzett, akkor én azt javasolnám, hogy előbb adj le egy kicsit diétával, de mindenképpen kezdj el rendszeresen tornázgatni otthon (akár egy 30 day shred is megteszi, vagy az úszás), csak mert ilyen nagy súlytöbblettel még a saját testedet is nehéz lehet emelgetni, és már a bemelegítést is nehéz lenne végigcsinálni. A többi rész meg plusz súlyokkal történik, ez eléggé leterhelné az ízületeidet is jelenleg.


Szerintem amúgy nem nagyon lehet megunni, mert mindig más a zene, illetve ha rendesen megerőlteted magad, és mondjuk minden második órán emelsz a súlyokon, akkor folyamatosan lesz kihívás, de egy idő után azért ez is kevésnek fog bizonyulni a látványos fejlődéshez. Érdemes mellé valami olyan órát is választani, ami másképpen megterhelő, pl. jóga, ami jó tartást is ad, így a súlyok emelgetését is sokkal szabályosabban tudod majd csinálni, valamint megakadályozza, hogy az izmaid nagyon kötöttek legyenek, rugalmasságot ad.

2015. okt. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, megy a zöld pacsi mindenkinek :)

Átgondoltam a dolgot, és mivel nagyon szeretném kipróbálni a hot iront, ki is fogom, de előtte -ahogy utolsó hozzászóló is tanácsolja- elkezdek itthon valamit tornázni és ha lement 7-8kg, majd akkor fogok belefogni :)

2015. okt. 10. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!