Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet olyan combom/fene...

Hogyan lehet olyan combom/fenekem mint a többi lánynak?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy 17 vagyok de annyira nem vagyok lányos alkat derék alatt.. Nem jók nekem a feszülős cuccok mert egyszerűen nincs mire feszüljön ezen hogyan lehetne segíteni hogy formásabb legyen a combom és a fenekem?

2015. okt. 10. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Súlyzós guggolásokkal az edzőteremben. És kell egy rendes étrend is hozzá, hogy nőjenek az izmaid. Olvasd el a Sárga Kapszulát.
2015. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Edzés javítani fog, de tudomásul kell venni, hogy van egy veledszületett alkat, amit nem tudsz jelentősen megváltoztatni, legfeljebb plasztiaki sebészettel. Az pedig szerintem nem éri meg.
2015. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zsírt lehet oda rakatni, mint Khardasiannak. Vagy nem tudom mivel töltette fel a farát. De ez biztos drága is, a zsír meg egy idő után felszívódna talán. Edzéssel lehet rajta javítani, mással nem nagyon.
2015. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megpróbálok rendszeres edzéssel megoldani :)

Csak hát tényleg elégé zavar hogy otthonülős lettem mert nem vagyok annyira lányos.

De mostantól próbálok változtatni amugy ha a géneket nézük a nővérem meg csak feszülősben mutat jól, ilyen téren nekem is olyan alkatúnak kéne lennem mégse vagyok de majd jövőre :3

2015. okt. 11. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!