Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok...

Milyen sportot ajánlanátok egy olyan 16 éves lánynak, aki alapvetően utál mindenfajta tetmozgást, de a rossz immunrendszere miatt valamit muszály mozognia?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves lány vagyok. 165 cm magas vagyok és 45 kg. Egészségesen táplálkozom, de mivel sosem sportolok semmit, ezért minden lehetséges betegség megtalál. Ezenkívül nagyon stresszes vagyok mostanság. Nagyon szeretnék valamit sportolni, de nem valami unalmas sportot. Pl a tesiórákon azért nem veszek részt soha, mert unalmas és ráadásul le is izzadok. Azért meg nem akarok leizzadni, hogy unatkozzak meg szenvedjek közben. Régebben táncoltam. Abbahagytam, mert nagyon unalmas volt meg monoton, hogy mindig ugyanazt csináljuk. Aztá másodjára is kedvet kaptam hozzá. Másodjára is abbahagytam, mert nagyon unalmas volt. Régebben jégkorongoztam. Az nagyon tetszett. Minden nap lementem a jégpályára, úgy szerettem. Ami egyedül zavart a jégkorongban, az a sok szabály volt. Ezért akkor is inkább szívesebben korizgattam csak úgy magamtól. Sajnos mostmár jégkorizni sem tudok, mert már a városunkban nincs jégpálya. Görkorizni próbáltam, de abszolút nem jött be. Milyen sportot ajánlanátok nekem ezek alapján?
2015. szept. 23. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úszás. :D
2015. szept. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mma
2015. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sziklamászás + bázisugrás kombó. Garantáltan nem unalmas.
2015. szept. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 *Glissade* ***** válasza:
90%

A kifogások elengedése után írd ki ezt a kérdést mégegyszer. :)

Az alábbi formában: "16 éves lány vagyok, sportolni szeretnék! Mit ajánlotok?"

2015. szept. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Edz erőre, abban nem feltétlen izzadsz le, de jó stresszoldó :)
2015. szept. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 *Glissade* ***** válasza:
90%

Azért előtte fontolgassuk meg az alábbi tippeket.


Úszás:

Nem fogsz megizzadni, ellenben vizes leszel. Bele kell menned a büdös klór szagú vízbe, a gombás öltözőn kresztül. Szárítgatni a hajadat, csavargatni a büdös vízes fürdő ruhát és azt se felejtd el, hogy mások bele pisilnek és finganak a vízbe. :DDD

Rengeteg időt elvesz, monoton és fárasztó. Nem neked való.

2015. szept. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 *Glissade* ***** válasza:
67%

MMA:


Szenvedni kell, megizzadsz és még jól el is vernek minden egyes órán. A terem tele lesz izzadt és szőrös férfiakkal, kik edzés közben a szép tiszta és száraz ruhácskádba fogják dörgölni a testüket, mközben szagolhatod hagyma szagú lehelletüket.

Nem neked való!

2015. szept. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 *Glissade* ***** válasza:
100%

Erőedzés:

Szenvedni kell és izzasztó.

Nem neked való!

2015. szept. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én sport nélkül sem voltam beteg soha, de ez mindegy, valamit mozogni hasznos, szerintem is.


Mondták már, hogy sok bajod van? Szabály, izzadás, unalom... Nem vagy könnyű eset.

Én sem szeretek sportolni, ezért túrázom, ott arra gondolok, amire akarok, szép tájakon sétálok, nem is feltétlenül izzasztó a dolog, szabály pedig főleg nem sok van. De tuti van, aki unná. Ennek az intenzívebb, bár szobai változata a power walking (de van futással tarkított verziója is, valamint súlyzózni is lehet közben, az kevésbé unalmas. persze ez nem rendes súlyzós edzés, de mégis valami).

Igazából fogalmam sincs, mi lenne érdekes számodra...

2015. szept. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 aikiboxer ***** válasza:
Utolsó nem mond hülyeséget, próbáld ki a szabadban futást! Felteszed a fülhallgatót a füledre, beraksz egy jó zenét és usgyi! Ha medvés, vaddisznós erdőben futsz, akkor még izgalmas is lehet!
2015. szept. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!