Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot kezdhetek/kezdj...

Milyen sportot kezdhetek/kezdjek el?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,172 cm,56 kg.Nagyon szeretnék olyan sportot találni ahol velem egyidősekkel lehetek.a tánc,zumba,ilyesmik ki vannak zárva.Mit ajánlotok mi lehetne nekem a megfelelő sport?

2015. okt. 11. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
edzöteremre gondoltál? ott vannak veled egy koruak is
2015. okt. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aikiboxer ***** válasza:
A röplabda nagyon jó sport, el tudod kezdeni ilyen idősen is, és a magasságod is jó hozzá.
2015. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az tényleg jó sport föleg ha nemkutyás képeket is figyelembe veszük
2015. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Görkorcsolya-jégkorcsolya. :) Veszel egy 2 az 1-ben-es korcsolyát és télen-nyáron nyomathatod! :D
2015. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen gondoltam az edzőteremre,ezen belül a TRX tetszik.nem vagyok valami edzett,azért elkezdhetem szerinted?

Imádok röplabdázni de tesi órán megmutatkozott,hogy nem êppen vagyok tehetséges benne.. XD

Görkorim és jégkorim is van,amikor csak tehetem használom is öket:)

2015. okt. 12. 06:23
 6/9 aikiboxer ***** válasza:

Ha edzőterem meg csoport, akkor nézz meg ilyen edzéseket:

- hot iron

- kettlebell

- crossfit

2015. okt. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,a crossfiten nagyon sokat gondolkodtam,nézegettem oldalakat de félek elmenni..nem vagyok egy sportos alkat,nem tudom,hogy milyen erőnlét szükséges ahhoz,hogy elkezdjem.
2015. okt. 12. 13:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell tökéletesnek lenned, hogy elkezdhesd, de el kell kezdened ahhoz, hogy tökéletes legyél benne. :)

Szerintem ne félj belevágni a crossfitbe/TRX-be, mert ha nagyon megszereted, akkor sokat tudsz majd fejlődni benne, plusz nagyobb kedvvel, rendszeresebben és kitartóbban fogod csinálni! Ha meg mégsem jönne be, akkor gazdagodtál egy tapasztalattal. Csak szólj az oktatónak, hogy még kezdő vagy, biztosan módosítani fog neked egy-két gyakorlatot. És hidd el, az első alkalommal mindenki béna, majd belejössz. :)

2015. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a választ:)szerintem le fog esni az oktatónak,hogy még nem igazán jártam konditeremben :")
2015. okt. 12. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!