Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek igazságos így?...

Szerintetek igazságos így? Aikido edzés.

Figyelt kérdés

Megyek holnaptol aikidózni újra. Már jártam valamikor máshova de ott inkább gyerekek meg 20 éven aluliak voltak én nem éreztem ott jól magam aztán abbahagytem és honlnaptol újra járok. Már csütörtökön menni akartam el is mentem de edzeni akartam viszont az edző ragaszkodott hozzá hogy ne eddzek hanem üljek le és nézzem meg ők hogy edzenek miket csinàlnak. Úgy volt megnéztem és holnaptól edzek,tehát holnap kell az edzésdíjat vinni. Mindig hétfőn kedden és csütörtökön van edzés este 6-tól 9-ig egy kiseb iskola tornaterm3ben de kisebb a tornaterem is nem az a nagyobb fajta.


Lényeg az,hogy azt kérdeztem,hogy mennyi az edzésdíj és azt mondta ,hogy havi 1000 ft. De téli időszakban de inkàb ugy mondom fűtési szezonban olyan októbertöl áprilisig duplája tehát 2000 ft.


Szerintetek igazságos ez,hogy amikor nincs még fűtési szezon akkor 1000 ft,még azzal semmi gond nincs,hanem amikor fűtési szezon van akkor a duplája pont 2000 ft. Mert szerintem hip hop fűtési szezonban duplájára emeli a díjat. Szerintem nem kellene duplájára hanem mondjuk 1000 ft-ról 1500-re de ő olyankor a dupláját kéri 2000-et.

Igazságos ez?



2015. okt. 11. 19:37
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Heti 3 edzéssel a havi 2000 forint is baromira kevés. És igen, igazságos. Gondolom az iskola fűtési szezonban több terembért kér.
2015. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
2000 meg 1000 forint az semmi máshol 7000 az alsó határ
2015. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom milyen bivalybasznádi faluban élsz te egyáltalán,hogy találsz edzést ennyiért amikor a legolcsóbb edzés is havi 8-10.000nél kezdődik.És azzal sem számolsz,hogy nem a két csúnya szemedért tartja az edzést a fickó,pazarolja rád az idejét hanem a haszonért,ha csak másodlagosan is,mert igencsak barátian méri a tarifát,úgyhogy anyagi haszna az biztosan nincs.De ha ekkora zsidó vagy,hogy ennyire sajnálod a pénzt tőle,akkor nem inkább krav magáznod kellene inkább,nem így érzed?
2015. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és mennyi a terem fűtési díja, kezdjük ott.
2015. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kovpet ***** válasza:

Igazságos? :)

Ez egy szolgáltatás. Aki nyújtja, az mondja meg az árat. Te meg eldöntöd, hogy ilyen feltételek mellett igénybe akarod-e venni vagy sem. Nem kötelező.


De nem írtad el egy nullával? Vagy alkalmanként ennyi? Ezresért egy pizzát sem kapsz...

2015. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Havi ezer forint???

Meg kétezer?


Jesszus, én is olcsó helyre járok, kevesebb, mint ezres az óradíj, de az ÓRÁNKÉNT van...

2015. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem még 3000 Ft-ot is adhatnál neki, szinte ingyen van...
2015. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!