Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nekiálltam rendesen mozogni....

Nekiálltam rendesen mozogni. Mikor lesz meg az eredménye? (Többi lenn) 18/l

Figyelt kérdés
napi 15-24km közötti szobabiciglizés közepes erősségen. Fél óra pihenő után 15 perc váltogatós zsírégető ugrálás és levezetésnek 30 fekvő 60 hasprés és 30 lábemelés.Nagyon duci vagyok.. visszavettem a kajából is rendesen (napi 5ször eszek keveset és igyekszek zsírmentesen valamint ch csökkentett ételeket, betegségemből kifolyólag). Az aggasztó viszont hogy 6 napja csinálom és egy kilóval több vagyok. Mit rontottam el?

2015. okt. 4. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
(Szerintem az étrendnél lehet valami malőr, de +/-1-2 kiló sose mérv adó.) Mivel(gondolom)az elején vagy ajánlom a kalória bázist, ott rendszerezni tudod hogy mit sportoltál, mit ettél és még jó pár dologban segít. Ha fogyni akarsz ne várd el a testedtől hogy pikk-pakk leadja eggyik hétről a másikra, hanem fokozatosan kell fogyni (heti 0.5-1kg kb, ha nagy a túlsúly ennél kicsit több). Étrendnél pedig tudsz válogatni az interneten különféle mintaétrendeket, ott azért jól lehet informálódni efelől :). Az edzéseknél most főleg szerintem az aerób tipusú edzésekre fókuszálj(szobabicaj erre teljesen megfelelő), ezek segítenek a zsírégetésben( de csak jó étrend melett! ) melette, próbáld tartani a napi 5 étkezés(kisebb adagokban) +3-4liter folyadékot, hogy az anyagcseréd is be tudjon gyorsulni(és tudjon segíteni a fogyásban). További sok szerencsét a fogyókúrában, és ne add fel. :)
2015. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nagyon duci vagyok.. "


Akkor az ugralast hanyagold, kulonbon a labaid megsinylik nagyon. Szobabiciklizes nagyon jo, kezdetben 30, majd 60-80 perc, lassan emeld a tempot.


FONTOS: orvosnal voltal-e, biztos, hogy a szived birja a hirtelen elkezdett rendszeres sportolast?

2015. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Havonta érdemesebb magad mérni. Az az egy kiló plusz víz lehet. És ha méred magad a reggel. Egyébként fél év alatt lehet eredménye.
2015. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mérheted hetente, de fontos, hogy mindig ugyanolyan körülmények között, pl. rögtön miután felkeltél és vécéztél és mielőtt ennél-innál bármit is. 1kg-s ingadózás még így is lehet, legjobb, ha három nap mérési eredményéből számítasz átlagot.
2015. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szakember, de szerintem túlságosan nekiugrottál, sok az edzés. Szerintem valami nem megeröltető, könnyű diéta és heti 2-3, később 4-5x egy óra sport elég. Főleg aerob, ahogy írják. Lehet, hogy azért nem fogysz, mert nagy lendülettel nekiálltál izmosodni. De lehet, hogy a ciklusod miatt éppen sok vizet tartasz vissza.
2015. okt. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!