Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az mit csináljon, aki nem...

Az mit csináljon, aki nem izmosodik?

Figyelt kérdés
Már 2 éve edzek, de körülbelül semmi nem látszik, pedig nagyon jó az edzéstervem és a kaja is meg van, már kikértem edzők véleményét.
2015. okt. 12. 10:21
1 2
 1/17 anonim válasza:
Fogad el magad olyanak amilyen vagy,aki szeret,így fog szeretni és elfogadni.
2015. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De senki nem akar így elfogadni.
2015. okt. 12. 10:30
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
A férjem is ilyen. Egyszerűen ilyen alkat. (180 centi 68kg) Ha nem pumpálja fel magát mesterségesen, sosem lesz nagy darab. Én nem is bánom. Az a fontos nekem, hogy egészséges legyen és fitt. Ez megvan. A többi csak duma és tükörkép. Imádom,úgy ahogy van.
2015. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Kedves, aki priviben "kislánynak" minősítette a férjem.

Nekem ő a Férfi. Kevés embert szeretnek annyira ezen a világon, mint én őt. Csodálatos férj, remek apa, és szeretnivaló ember. Csak sajnálni tudom, ha valaki a kilók alapján ítél meg másokat. Sekélyes és szánalmas.

2015. okt. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem is hasonló alkatom lehet, a magasságom 190cm, a testsúlyom 82kg.
2015. okt. 12. 10:37
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi bajod van?

Olyan lányt is találhatsz ám aki nem az izmok alapján fog méricskélni téged.

2015. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

#5: Nem én írtam üzenetben, de ha ott írták miért nem ott válaszolsz?


185 cm magas vagyok és 65 kg, elég vékony, de izmosodni izmosodok, tehát ha véletlenül akarnám (nem akarom), akkor lehetnék nagyon testes is. Milyen edzés terved van? Milyen tempóban és szettekben csinálod a gyakorlatokat? Konditeremben edzel, vagy hol?

2015. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Konditeremben edzek igen, nagyrészt szabad súlyokkal, egy héten négyszer járok le és mindig másik izomcsoportot edzek az adott napon, ritkán 2x ugyanazt egy héten belül. Egy gyakorlatból 4 sorozatot szoktam csinálni, általában 8-12 ismétléssel és 1 perc pihenőt tartok a szériák között.
2015. okt. 12. 10:51
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért nem mész a testépítés kategóriába az ilyen kérdésekkel?
2015. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mert izmosodni már nem fogok, így az érdekelne vékonyan mennyi esélyem van.
2015. okt. 12. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!