Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Győrben milyenek a sportolási...

Győrben milyenek a sportolási lehetőségek illetve hol tehetem ezeket meg?

Figyelt kérdés

A lényeg , hogy jövő héten Győrbe költözöm és egyáltalán nem ismerem jelenleg a várost sőt még ismerős sem lakik a környéken ezért teljesen új nekem minden .

Itthon fociztam nagy pályán illetve kis pályán is de mivel 3 hetente tudok hazamenni és a sport a lételemem ezért érdekelne a környéken hol érdemes próbálkozni megyei csapatoknál ahol egyenlőre edzhetnék ? ( mivel élő igazolásom van jelenleg meccsen játszani úgy sem tudnék )

Illetve Győrben merre lehet találni műfüves vagy aszfaltos pályát ahol kicsit mozoghatok ?

A Szabolcska Mihály utcán fogok lakni így a közelebbi helyek előnyt jelentenek .

A segítségekért hatalmas köszönet mindenkinek , trollkodást köszönöm nem kérek :)



2015. okt. 26. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Üdv Győrben!! :)


Szerintem szerencséd van - bár én nem vagyok nagyon nagy sportot űző, de annál nagyobb szurkoló - szerintem ezt érdemes lenne körbejárnod: [link]

A Barátság sporpark - ha térképen megnézed - nincs vészes távolságban Tőled, akár még egy séta is beleférhet, de persze busszal is eljuthatsz oda. Sajnos részleteket nem tudok, hogy mikor mi van ott, vagy hogy működik, de tudom, hogy télre befedik, így van lehetőség a mozgásra.


Amik messzebb vannak, de érdekelhetnek:

- Brigantin sportklub a Jedlik híd lábánál

- Új sportuszoda (a '17-es ifjúsági olimpiára épült)

- szerintem van ETO focisuli is, bár a klub körüli mostani helyzet miatt kicsit bizonytalan vagyok benne, de egy próbát megér!

- a Széchenyi Egyetemen működik egy kézis csapat, vagy akár kosarazhatsz is.

- és esetleg a Régi pápai út melletti fallabda/tenisz komplexum is érdekelhet, ennek nem tudom a nevét, de az utcáról meg fogod találni!


Sok sikert, érezd nagyon jól magad Győrben! :)

2015. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia !

Elnézést , hogy nem reagáltam de eléggé viszontagságos időszakot éltem át mostanság .

Köszönöm szépen a választ , minden igényemet kimerítette:) Szétnézek az általad megírt helyeken és meglátom mire esik a választás :)

Egyenlőre még kicsit idegenként mozgok Győrben de egyébként élhető szép kis város és az emberek kisugárzása is másabb mint felénk :)

2015. nov. 24. 23:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, ha segíthettem ;)
2015. nov. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!