Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csajok, titeket nem irritál,...

Csajok, titeket nem irritál, hogy a kondi teremben nem tudtok nyugodtan edzeni mert valaki folyton bámul?

Figyelt kérdés
Én már egyre kevésbé tudom tolerálni a suttyókat.
2015. nov. 20. 18:36
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
96%
Én is "megbámulom" a kigyúrt, szexi pasikat :-$
2015. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
95%

10#

Van aki zavarba jön ha bámulják és nem tud úgy edzeni, dolgozni. Nem tudom, miért kell egyből bántani.

2015. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

# 4

Ez meg a másik. Csak nevetni tudok azokon, akik csak azért járnak le guggolni és pinát tárogatni, mert ez a divat. Közben meg csak azért nő a valaguk, mert híznak. Mivel annyi eszük nincs hogy utána nézzenek edzésterveknek és étrendeknek.

2015. nov. 20. 18:59
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Engem is zavar, ha néznek, miközben dolgozom, pláne, ha többen is, az egyikük stopperrel a kezében.
2015. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
24%
Enis utalom... Nem pasizni jarok oda!
2015. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
50%
mert az utcán, iskolában, a közértben, vagy akár a sitten nem néznek meg ugyanúgy? mondjuk ha nem azt néznéd, hogy kik csorgatják rád a nyálukat hanem az edzéssel foglalkoznál akkor nem zavarna! ha én edzek akkor nem foglalkozom a körülöttem levőkkel, felőlem 2 pi*csa ollózhat a fekpadon az sem érdekel, mert az edzésre koncentrálok és nem a környezetemben lévőkre, ajánlom neked is!
2015. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
28%

A #4-es válaszoló vagyok. :)

Profi sportoló vagyok, Drágaságom, edzővel járok edzőterembe. Hidd el, hogy nem pina-tárogatás miatt jelenek meg a kondiban, hanem azért, hogy a testemet fejlesszem. Az étrendem pedig dietetikus által van összeállítva.

És ha tényleg irritál, hogy néznek a pasik, akkor menj olyan helyre, ahová csak nők járnak. Bár ott is lesz olyan, aki bámulni fog. Szóval ha nagyon zavar ez, otthon a négy fal között eddzél, és nem kell tolerálnod majd a suttyókat. :)

2015. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Pedig sajnos akár tetszik, akár nem, megfognak titeket nézni, főleg, ha van is miért nézni. Igaz nagy a különbség aközött,hogy ránézek egy csajra, pár másodperc alatt lementek az agyamban 432 db képet róla, aztán ennyi volt, vagy percekig bámulom, mint aki életében először lát nőt. :)
2015. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

# 17

Azt is pont ennyire lenézem, aki egyedül nem képes edzéstervet összeállítani és utánanézni mit igényel az étrend, amit követ. Életképtelen emberek mindenhol...

2015. nov. 20. 19:25
 20/31 anonim ***** válasza:
7%
Ne haragudj kérdező, de elég undok lehetsz, lenézed ezt, lenézed azt...
2015. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!