Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire Jo ez az airsoft l93...

Sanko0112 kérdése:

Mennyire Jo ez az airsoft l93 awp mb-01?

Figyelt kérdés
[link]

2015. nov. 24. 17:44
 1/3 13trakilandini válasza:
Jónak jó, csak távcső meg egyébb célzó nélkül nme igen fogsz messzire pontosan lőni..... meg van 1-2 olasz airsoft oldal, ott keresges, ott biztos hogy csak jó van :)
2015. nov. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szi az mb01 egy tokeletes airsoft sniper! Nekem is ez volt es nagyon messze lő és pontos!!en az airspft centrumban vettem es vettem hozza egy tavcsovet es egy tuning rugot amitol 540 fps lesz:D a rugot meg a tavcsovet is airsoftcentrumban vettem.. nagyon ajanlom. Amugy en eladtam mert mert kiszeretnek lrobalni tobb fegyvert. Most pl egy cyma 702a fogok venni (m24 sniper).
2015. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én is egy 2.4J-s mb-et néztem de nem tudom hogy mennyire tud sebezni

nem egy videót láttam arról hogy mi lesz ha 10m en belül le campelsz vele valakit

2016. ápr. 2. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!