Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy héten hány pihenőnapot...

Egy héten hány pihenőnapot tartsak? FONTOS

Figyelt kérdés
18 hónapja edzek (15 hónap teremben 3 hónapja otthon + előtte nyomtam otthon fekvőtámaszt felülést de akkor még nemsokat tudtam erről a sportról) eleinte ugy edzetem hogy heti 3 ba majd 4-5 tavaj nyár végére 6-7 aztán jött a suli és megint 3-4 néha 5 miota otthon edzek megint heti 7 nap és ugy hallottam h ha nem pihenek kihajtom az összes magnéziumot a szervezetemből és tönkremegyek. Hozzáteszem izomcsoportokat egy héten egyszer edzem,alkarra edzek 3x és vállra még 2x tehát pl a mell, hát, bicepsz, has pont egy hetet pihen. És az a probémám van hogy pl egy melledzés után mást már nemtudok megcsinálni mert kifáradok (3 gyakorlatot csinálok de azt nagyon keményen)
2010. márc. 21. 15:15
 1/5 anonim válasza:
Hát én 2 és fél éve nyomom itthon!Én úgy csinálom h hétfő mell bicepsz, szerda hát váll tricepsz, péntek láb vádli!Felüléssel nem tom hogy állsz, én azt heti 4x nyomom!Ez hivatalos szal ha betartod akkor eleget pihennek az izmaid!
2010. márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ehhez hasonlo lesz amit most kezdek, de a hát váll tricepsz nem menne nekem
2010. márc. 22. 15:04
 3/5 anonim válasza:
Ne edzél sokat!heti 3 elég!Legalábbis mellre hátra vállra karra egy héten egyszer!Mert az izom akkor nő, mikor pihen!Szal ha egyhéten többször nyomod, akkor nem pihen eleget és visszafele sül el a dolog!!!Én a hasazást csinálom majd mindennap, az nem baj!
2010. márc. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát váll tricepsz nekem se menne,ha heti 3 alkalom van csak edzeni akkor:


mell-hát láb vádli váll bic tric


szerintem jobb 4 na edzeni


mell bic - hát(minden ami hátul van,trapézoizom)


váll-tric,láb vádli

2010. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem jó a hát láb együtt mert 2 nagyizomcsoport de én összevonom amugy nekem is ilyen
2010. ápr. 1. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!