Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez megvalósítható Magyarország...

Ez megvalósítható Magyarországon is?

Figyelt kérdés
Életem párja körülbelül 2 éve kezdett edzeni. Nagyon szépen alakul, sokkal jobban, mint azt bárki is várta és gondolta volna. Fejébe vette, hogy amint elért egy Jen Selter kaliberű alakot, elkezdi menedzselni magát a közösségi médián, elsősorban Instagrammon, tolja fel az edzős, testéről készült képeket, követ, szorgalmasan kommentel, hashtag-el, szerez sok követőt. Abban reménykedik, hogy így majd néhány év múlva felfedezik a hazai piacon is jelenlévő étrendkiegészítőket vagy sporfelszereléseket árusító brandek, fitness fotósok. Nagyon elhivatottnak tűnik, 1,5 éve ezért küzd nap mint nap. Kemény munkával van ennek realitása itthon, vagy most beszéljem le róla? Nem akarom, hogy csalódjon.
2015. nov. 28. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha izmosabb lenne akkor mehetne versenyre is egyáltalán nem biztos h szerez támogatot most néztem a bbtv be h kormos zolinak sincs támogatoja mondjuk elég nehezen hiszem nincs mert ö azért elég izmos és szálkás
2015. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Izmosnak izmos, de semmiképp nem szeretne annyira szálkás lenni, az nem tetszik neki.


[link]


Ez lenne a végcél.

2015. nov. 28. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem indulsz fitneszmodellben,vagy fitnesz bikiniben?Ha elérsz valami helyezést és még az arcod is mutatósabb az átlagtól,akkor sokkal gyorsabb lehetnél ismertebb.Az instán meg like fölött van esetleg megkeresés.De ilyen felfedésben ne is álmodozz,legfeljebb ha te mondjuk félmeztelenben vereted a Balaton Soundon jövő nyáron 10 pontos testtel csajként.Selter meg egy átlagos sportosabb test hyaluronnal töltött fenékkel.Ha ez a szint sincs még meg,akkor hogyan akarsz fitnesz modellekkel versenybe szállni?
2015. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, hanem a barátnőmről, én abszolút nem értek a sporthoz, gyúráshoz, neki szeretnék segíteni, ezért tettem fel a kérdést. Arcra nagyon szép, 10/10, és ezt nem elfogultságból mondom, mindenki látja, tudja. Testre hasonló Jenhez, bár a feneke még nem ennyire nagy, kerek. Végül is Jen is valahogy "híres" lett, ha azt nézzük, felkérik reklámra, fotózásokra, hyaluronsav ide vagy oda. Nyilván a barátnőmnél nem ez a cél. :) Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 28. 21:18
 5/8 A kérdező kommentje:
RÁkerestem erre a fitness modell, fitness bikini témára. Ez lenne az? https://www.youtube.com/watch?v=cmMwX0H5Tjo Ha igen, ő soha nem szeretne ilyen lenni.
2015. nov. 28. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen ez az.De ha annyit sem tudsz,hogy nagyjából két hétig ilyen szálkásak a verseny miatt,akkor nagyon nincsen miről beszélni.
2015. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ismétlem, hogy a menyasszonyomról van szó, én olyan férfi vagyok, akit egyáltalán nem hoz lázba ez az egész, életemben talán 5x voltam teremben, fogalmam sincs a dolgokról, a párom segítése, támogatása miatt tettem fel a kérdést, mint kiindulópont. Köszönöm azért.
2015. nov. 28. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze-persze...Segíteni pedig egy versenymúlttal rendelkező személyi edző tudna neked,aki felkészítene egy ilyen versenyre bevezetne téged ebbe a világba és persze szembesítene a valósággal is-genetika,adottságok,tapadások,vízhajtás,étrend,versenydiéta,pózok-
2015. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!