Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb túrás appliká...

Melyik a legjobb túrás applikáció? (nem baj, ha nem ingyenes)

Figyelt kérdés
Inkább ebbe a kategóriába írtam, nem a számítógép/informatikával kapcsolatosba.Szeretném ha aktív túrások/teljesítmény túrások válaszolnának inkább, akiknek vannak tapasztalataik az adott app-al.Nekem fontos lenne a táv, idő, és a szintemelkedés.

2015. nov. 29. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a MapMyHike-ot használom, szeretem nagyon.
2015. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a Locust használom, az ingyenes változata is nagyon sokat tud.
2015. nov. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fentebb említett appokhoz lehet tölteni közeli (vagy nem közeli)túra útvonalakat(kék,piros stb.), esetleg külföldieket?
2015. nov. 30. 11:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a Locus Pro-t használom. Nem is drága, és jó is. Igen, lehet letölteni egy rakás térképet hozzá (többek között kéktúra). nagyon jó :)
2015. nov. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Magyarországra a turistautak.hu térképét lehet letölteni, nagyon jó, engem még nem hagyott cserben. Más országokra is felkínál lehetőséget, de azt még nem próbáltam.

A pro változaton én is gondolkoztam, 2000 forintot bőven megér!

2015. dec. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Kicsit körbe kérdezgettem offline :), ott is a locust részesítették előnyben, viszont részletesen nem tudtak róla beszélni, így Tőletek szeretnék 1-2 infót a progival kapcsolatban.

Úgy mint:

-mér szint emelkedést ill. süllyedést?

-mér (aktuális)átlagsebességet

-offline működik, adja a térképeket?

-lehet menteni a megtett útvonalakat?


Szombaton tesztelem, de ha adtok róla plussz infót (esetleg más progit ajánlotok,azt nagyon megköszönöm)

2015. dec. 3. 10:36
 7/10 A kérdező kommentje:

Csak, hogy én is beszálljak kis infó -ajánló,ha úgy tetszik- a "túrám" nevű app-ról

-Offline is működik.

-Online állapotban, letölti a közeli turistaútvonalakat.

-POI-kat menthetsz, részletezheted őket, képpekkel leírásokkal.

-menet közben mér szintemelkedést,süllyedést,átlagsebességet, de mentettként, ha nem saját ezeket már nem látod, csak a hosszt és megtett időt és persze az útvonalat.

-idegenvezető funkcióra kiváló,akár fel is olvas.

-1650 mAh-s aksimat 4 óra alatt lehúzta nullára, kb. fél óránként nézegettem, vagy mentettem POI-t

Összességében nagyon jó kis program, ha kényelmes sétát szeretnél, vagy esetlege egy városba szeretnél körbenézni, de szerintem nem véletlen, hogy nincs egy kinizsi100, vagy egy dögölj meg Börzsöny útvonal feltöltve..Igaz az is, hogy nagyon fiatal a progi, remélem orvosolni fogják ezeket a hiányosságokat.

2015. dec. 3. 10:47
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát srácok, atom jó a Locus, csak ajánlani tudom! Kicsit tanulni kell, de én már az első alkalom után megvettem a pro-t, már csak a "hála" miatt is:)

Két dolog viszont nagyon zavar, egy másik kevésbé.


A nagyobb, hogy a rögzített útvonalakon, nem minden magaslatnál adja meg a magasságot, de csak rögzítés után.Határozottan emlékszem, hogy menet közben kiírta a Pilis tető magasságát, majd mikor lementettem, csak a környező helyeket jelölte.Több térképpel, ill. online, offline egyaránt.

A másik, hogy szintén menet közben 23km megtett távnál 1100+ volt a szintemelkedés, majd célnál mentés után 962. Majd "magasság kitöltése után" 1032. Ebben biztos vagyok, de sztem a max sebesség is mást mutatott. Én rontottam el valamit, vagy ez hiba lenne?

Ami még egy picit zavar, hogy /szintén rögzítésnél/ nem lehet valahogy beállítani, hogy a REC fülön egyből kiírja az aktuális átlagsebességet, ne kelljen külön bemenni a további "útvonal adatokra"?


Ill. nem tudtok egy oldalt, ahol részletes használati utasítás van?:) A sajátja nem tetszett, zavaros (és angol).


Egyébként tényleg nagyon tetszik.:)

2015. dec. 15. 18:34
 9/10 A kérdező kommentje:

Gyerekek, ez a szintelemelkedés-dolog nagyon bosszantó. Persze lehet én vagyok a béna, de csak nem akarja a jót...

Biztos,hogy rosszul méri a szintemelkedést, mert egy adott utamat pontról pontra bejelöltem a [link] -n a táv méterre pontos, de a szintemelkedésnél itt is többet ír(jelentősen, majd 30%-al), mint a locus.

Ha nem tudtok segíteni, akkor egy magyar aktív fórum is jól jönne, vagy ildomos erre külön topikot nyitnom itt?

2016. jan. 6. 20:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom a választ a szintemelkedős kérdésedre, de szerintem érdemes új kérdést feltenned, arra többen figyelnek a lista elején.
2016. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!