Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futók! Melyik a legjobb...

Paci11 kérdése:

Futók! Melyik a legjobb applikáció futáshoz?

Figyelt kérdés
Ingyenesen letölthető applikációt szeretnék androidra, amit internet kapcsolat nélkül használhatok sportolás közben. Tudnátok ilyet mondani?

2014. máj. 13. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A népszerűbb alkalmazásokat pár km erejéig kipróbálgattam, mielőtt kiválasztottam volna a RunKeepert. Szerintem neked is meg kellene nézned, melyik tetszik legjobban. Ezek a legnépszerűbbek: Endomondo, Nike+, SportsTracker, RunKeeper, Runtastic (meg még persze van ezen kívül is rengeteg).

Mindegyikhez csak a GPS kell, netkapcsolat nem. Végül nálam azért nyert a RunKeeper, mert ennek az ingyenes verziójában is össze lehet rakni intervallumos edzést (a Runtasticban pl. nem), kényelmes a kezelőfelülete futás közben. Jól lehet érteni a szöveget (ha a távot, időt bemondja). De szinte ugyanezt tudja az Endomondo is (talán ott van annyi plusz, hogy az elvesztett vizet is megbecsüli, de ez apróság). Amiben nagyobb különbségek lehetnek, hogy melyik milyen statisztikákat készít online. Van, ahol több fér bele az ingyenesbe, van ahol kevesebb. A Nike+ gyűjtögetős, szintlépkedős rendszere is nagyon el van találva, de ott a motiváción van a hangsúly.

2014. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. máj. 17. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!