Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmixből fogok megélni! Ki...

Tippmixből fogok megélni! Ki tart velem? (a mondanivalóm lent. )

Figyelt kérdés

Szóval most kezdtem nemrég bele a sportfogadásba 2-3 hónapja.

Eddig gyakorlatilag 0an vagyok. Volt mikor 3 nap alatt nyertem 110.000 Ft-t és volt mikor 1 nap alatt buktam 30-40.000-t. Biztos vagyok benne hogy van egy olyan fogadási taktika, szabály, rendszer vagy van olyan oldal akar fizetős akár nem, ahonnan ha nézzük a tippeket vagy betartjuk a szabályokat (amit mi találtunk ki/meg) akkor hosszútávon plusszos lesz ez az egész sportfogadási biznisz.

Szóval elsősorban olyan embereket várok hogy jelentkezzen akivel fel tudom venni pl. Fészen a kapcsolatot és meg tudjuk beszélni hogy kinek mi az eddigi tapasztalata és hajlandó (velem együtt) akár 1-2 hónapnyi időt ráfordítani a megfelelő módszer megtalálására. De akinek mar van egy működő taktika vagy tud egy oldalt ahol oddstol függően 65% felett van a találati arány annak megköszönném ha megosztaná velem is.

Cél: hosszútávon profitot termelni.


2015. dec. 2. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon csak akkor lehetsz nyereséges, persze a bundát leszámítva, ha olyan fogadásokat kötsz, amiket szükség esetén le tudsz védeni egy ellen fogadással ha bukóban vagy úgy, hogy a végén legrosszabb esetben 0-ra jöjj ki... Na a tipszmix pont nem ilyen formája a sportfogadásnak.
2015. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

'Cél: hosszútávon profitot termelni.'


Itt abba is hagyhatod. SOSEM fogsz nyereseggel kiszallni. A sportfogadast (es kb. minden mas szerencsejatekot) alkalmazott matematikusok szamolnak ki, terveznek meg. Szolj, ha a nulla vegzettsegeddel okosabbnak kepzeled magad egy rakas matematikusnal. Nincs 'szisztema', nincs 'szabaly', az az egy szabaly van, hogy a ceg nyer, a jatekos meg veszit.

2015. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
van olyan amivel pluszba lehet lenni. Hetente találsz 3-4 meccset, amit kielemzel, tehát értessz az adott sportághoz,ismered a csapatokat/játékost,mindent mérlegelsz és igy választod ki azt a 3-4 meccset. Tehát pl hétfőn egy meccs , péntek, szombat vasárnap. Külön külön vagy együtt kötésbe. Pl. Kosár euroliga,tenisz, vagy foci. Én focit ritkán teszek
2015. dec. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Hogy konkrét tippet is irjak:


Brose Baskets - CSKA V 1,38

Real Madrid - Fnerbahce H 1,35


ez 2 meccs de ha nagy lovéval teszed hozza amit más munkával keres 1 héten

2015. dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
2# okosnak képzeled magadat, de eredendően nem ismered a sportfogadás működését... Amit te elveszítesz az nem a "cégé" hanem abból fizetik ki azt, aki nyer... A "cég" vagyis a sportfogadó irodák haszna a kifizetésekből lecsípett kis százalékokból származik, nem pedig az elvesztett pénzből, ez sportfogadás nem pedig félkaru rabló...
2015. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szóval aki nem pesszimista és nem úgy gondolkodik mint a kedves 2. hozzászóló az nyugodtan küldhet egy PM-t, hogy tapasztalatokat cseréljünk és aki hajlandó együttműködni a fent említett témában.
2015. dec. 2. 11:42
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Rohadt negy matematikusnak kell lenni ahhoz, hogy létrehozz egy játékot amiben vagy A vagy B csapatra lehet fogadni... Némelyiknél döntetlenre :D
2015. dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
jött is a 2 kosár
2015. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 MrPifta ***** válasza:
100%

"Rohadt negy matematikusnak kell lenni ahhoz, hogy létrehozz egy játékot amiben vagy A vagy B csapatra lehet fogadni..."


Az a matematika, mekkora oddsot tesz meg a fogadóiroda, hogy a legnagyobb haszna legyen belőle.

2015. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem fogsz belőle megélni.

Most nullán vagy. Leszel még csúnyán mínuszban is. Ezt nem azért mondom, mert pesszimista lennék, vagy rosszindulatú, hanem mert tisztában vagyok a dolog matematikai hátterével. Lehet, hogy te biztos vagy benne, hogy létezik biztosan jövedelmező stratégia, a gond csak az, hogy attól, hogy te biztos vagy benne, még ilyen nem létezik. A 65% feletti találati arány nem kimagasló, ennyi nem elég ahhoz, hogy tartósan nyereséges legyél.

A különböző oldalakat, kiváltképp a fizetőseket meg felejtsd el. Nem nehéz rájönni, hogy vajon miért a tagdíjakból akarnak megélni, és miért nem a tippjeikből, már ha annyira jól tippelnek. :)

#5: pedig a vesztes pénz a "véghez" vándorol. Amiből aztán kifizetik a nyereményeket, az alkalmazottakat, meg az összes felmerülő költséget, ami pedig ezek után marad, az a nettó haszon. Nem "csippentenek le" semmit, egyszerűen úgy van megalkotva a rendszer, hogy hosszú távon mindig nyereséges legyen nekik. (Az ODDS-ot úgy kapjuk meg, hogy az esemény valószínűségének reciprokát vesszük. Ez esetben a nagy számok törvénye alapján nullszaldóra jönne ki a cég. De az esélyeket szándékosan kissé "túlbecsülik", így viszont matematikailag már több lesz a bevétel, mint a kifizetendő nyeremény.) A kifizetésből nem csípnek le semmit, ha én nyerek pl. 30 ezer forintot, akkor nem 29900-at kapok, hanem 30 ezret.

2015. dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!