Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmixből fogok megélni! Ki...

Tippmixből fogok megélni! Ki tart velem? (a mondanivalóm lent. )

Figyelt kérdés

Szóval most kezdtem nemrég bele a sportfogadásba 2-3 hónapja.

Eddig gyakorlatilag 0an vagyok. Volt mikor 3 nap alatt nyertem 110.000 Ft-t és volt mikor 1 nap alatt buktam 30-40.000-t. Biztos vagyok benne hogy van egy olyan fogadási taktika, szabály, rendszer vagy van olyan oldal akar fizetős akár nem, ahonnan ha nézzük a tippeket vagy betartjuk a szabályokat (amit mi találtunk ki/meg) akkor hosszútávon plusszos lesz ez az egész sportfogadási biznisz.

Szóval elsősorban olyan embereket várok hogy jelentkezzen akivel fel tudom venni pl. Fészen a kapcsolatot és meg tudjuk beszélni hogy kinek mi az eddigi tapasztalata és hajlandó (velem együtt) akár 1-2 hónapnyi időt ráfordítani a megfelelő módszer megtalálására. De akinek mar van egy működő taktika vagy tud egy oldalt ahol oddstol függően 65% felett van a találati arány annak megköszönném ha megosztaná velem is.

Cél: hosszútávon profitot termelni.


2015. dec. 2. 10:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
hidd ezt :D
2015. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy valaki nyereséges legyen, a jó tippen kívül nagyon nagy tényező a szerencse is. Van amikor 1 percen múlik hogy épp bejött-e vagy sem.


Mellesleg a legfontosabb tényező az, hogy türelmes legyen az ember, és ne legyen kapzsi.


Én stratégiám pl az, hogy nagy pénzzel fogadok kevés meccsre, kis oddsal, és kizárólag olyan meccsekre, amiknek a 2 szereplőit ismerem, és előre elemzek.

Sokaktól megkaptam már hogy" nézdmár dehülye vagy hogy 40ezret kockáztatsz azért, hogy 50-55 ezret nyerj jobb esetben", de közben meg amikor bejön(általában be szokott), akkor bizony tiszta haszonban annyit nyerek, mint a sok nagyokos 200forintos tippmixelő 2 hónap alatt, persze vannak durva kivételek, de a legtöbben úgy játszanak hogy 200 forintokat raknak fel 10 meccsre, hogy" hátha jön belőle 50ezer forint", de az nagyon ritka hogy bejöjjön.


Engem is sokszor elcsábít pár meccs, hogy" na mi lenne ha még ezt meg azt megtenném, és akkor 40ezer helyett jönne 60 ezer", de nem teszem meg és legtöbbször utólag rá is jövök hogy jól tettem, mert elment volna.


Mellesleg legtöbbször kétesélyre fogadok, és érdemes olyan oldalakon játszani, ahol meccsközben is lehet fogadni, illetve meccsközben is ki lehet venni a pénzedet.

Múltkor pont így mentettem meg egy rakás pénzt, már a 20-adik percben látszott a játék képe alapján hogy nem fog nyerni a csapat akire tettem mert rossz napot fogott ki, kivettem és végül jól is tettem, na ezt egy Tippmixel nem lehet megtenni, megrakod, kapsz egy cetlit aztán vagy jön a mix vagy nem.


De pl érdemes továbbjutásokra fogadni 2 meccses párharcokánál, nagy pénzben, 1.2-es meg 1.3-mas szorzók, de a kategóriában a leginkább" biztos" eset, és ha jól csinálod akkor kihozol egy 2-2.5-ös oddsot ami elég jónak számít nagypénznél.


Eléggé pluszban vagyok, de szerintem úgy ténylegesen aligha lehet ebből megélni( max ha már tényleg nagyon beteg összegeket raksz fel), én sem kényszerből rakok, csak akkor ha olyan igazán jó ajánlatot látok, mint most pl a BL továbbjutások.


Egyedül akik megtudnak sportfogadásból élni, azok maguk a szerencsejátéküzemeltetők, vagy azok akik tényleg olyan elit körökben mozognak, hogy a bundameccsekről tudnak, de azok nem az ilyen Facebookon hirdetős kategória.

2016. febr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sikerült a terved?
2021. júl. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!