Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A leghatékonyabb spárga,...

Artika02 kérdése:

A leghatékonyabb spárga, spicc, hát (hidakhoz) nyújtás?

Figyelt kérdés
Sokat nyújtok, csak már kicsit unalmas mindig ugyanazokat a gyakorlatokat végezni, ezért szeretném megtudni, ti mit tartotok a leghatásosabb nyújtásoknak. A válaszokat előre is köszi!

2015. dec. 8. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés híd fejezete és hármas befutó edzésterve.
2015. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Én most azon vagyok hogy lemenjen a spárga ezért rengeteg gyakorlatot kipróbáltam már hogy hajlékonyabb legyek. Szerintem a leghatékonyabbak:

1. Leülsz a földre egyenes háttal, ha gondolod neki is támaszthatod a falnak. A két talpadat összeérinted (vagyis lótuszülésben ülsz) és próbáld meg minél közelebb húzni a lábad az ágyékodhoz. Fokozatosan nyomd le a térdedet amíg a földre le nem ér (nekem ez régebben 6 perc volt mostmár csak 1 mire le tudtam rakni a térdem) aztán ha ez megvan akkor hajolj előre és próbáld letenni a homlokod a földre

Meg én magamnak ki szoktam találni a legtöbb nyújtást. De ez amit leírtam az nekem nagyon sokat segített már 1 hónap alatt látványosan közel kerültem a spárgához.

2015. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én spiccre úgy szoktam nyújtani, hogy előtte "bemelegítem" tehát előre teszem az egyik lábamat és felváltva állok vele lábujjhegyen, aztán nehezedek rá spiccre. Utána teszek egy vastagabb takarót/párnát a földre egy olyan helyre ahol nyugodtan tudok kapaszkodni és ráállok a spiccemre.Óvatosan engedd rá magad, és tartsd magad karból, akkor nem fáj annyira. Figyelj a bokádra, hogy ne essen be! Elég kegyetlen módszer én a fél percet végig szoktam szenvedni. :)
2016. febr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!