Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Geonaute W500-as vagy W700-as...

Geonaute W500-as vagy W700-as sportórát használ itt valaki? Tudtok róla véleményt mondani?

Figyelt kérdés

Egyébként milyen a Geonaute megítélése általában? Megbízható?

Köszi előre is.



2015. dec. 14. 09:44
 1/1 anonim válasza:
Nekem is Geonaute órám van 2014 novembere óta, egészen pontosan az a nagy, bumszli, kék OnTime 110. Szeretem, mert jól néz ki, és mert elpusztíthatatlan baromi erős világítással és mindezt 2000 Ft-ért kaptam meg. Ellenben ennek a típusnak valami ritkaszar gombjai vannak, hol nem érzékel, hol kettőt érzékel. És pont ezért szeretnék venni egyet mostanában a W500-asból, mivel a törlés gombja már nagyon beragadt, nehéz benyomni, és az már tényleg nagyon nehezen érzékel. De ez szerintem csak ennek a típusnak az egyéni hibája, egyébként szerintem a legkirályabb órák a Geonaute-ok! Bátran ajánlom!
2016. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!