Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani széleskörű...

Tudnátok ajánlani széleskörű technikájú harcművészeteket, amelyek önvédelem orientáltak, megfelelő mennyiségű kesztyűzéssel/kontakttal?

Figyelt kérdés
Széleskörű alatt úgy értem hogy tartalmaz állóharcot, földrevitelt, földharcot, stb, viszont nem szigorúan versenysport mint egy MMA, de nem is annyira kizárólagosan utcán használható mint egy Krav Maga, ellenben van edzésen kesztyűzés és valódi kontakt.
2015. dec. 14. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Hung-Gar, Wudang. Ha jól tudom, akkor ott van full kontakt.
2015. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 aikiboxer ***** válasza:

Ilyen "minden egyben" cuccok a Zen Bu Kan kempo, a Kelemen Jiu Jitsu és a defendo. Mindegyiken van "minden" és kesztyűzés is.


Azt is lehet, hogy magadnak "kevered ki" a koktélt. Választasz egy fő stílust és onnan keresztedzel. Lehet például box+judo, vagy kali+BJJ stb.

2015. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a Nihon Kempo Jitsut ( edzőterem függő, hogy k1et vagy ju jitsut fogsz tanulni, attól függ milyen az edző), kempo, kelemen ryu, mma edzések is nagyon jók, utcán is tudod használni.
2015. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sűrítettlevegő, a válaszodra pedig továbbra is számítok ! :)
2015. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És melyik a jobb minőségű, hatékonyabb harcművészet, a kempo vagy a kelemen ryu jiu jitsu?
2015. dec. 15. 19:03
 6/7 aikiboxer ***** válasza:

Egyiket se csináltam, csak láttam, éppen ezért pártatlanul azt gondolom hogy kb egyformán tudsz fejlődni mind a kettővel, így arra járj, amelyik egyáltalán van a közeledben! Vagy próbáld ki mind a kettőt, és amelyik hely szimpatikusabb, ragadj ott. A hely atmoszférája nagyon sokat számít. Egyikkel se nyúlsz mellé.


Én a ju jitsura szavaznék mert nekem jobban tetszik, de ez egyéni.

2015. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kempo jitsun sok lesz a sparring, melemen ryun inkabb az onvedelem es a foldharc, ju jitsun pedig a dobasok fojtasok feszitesek
2015. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!