Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy...

Anunimusz2002 kérdése:

Hogyan érhetném el, hogy "kocka" hasam legyen? Vagy egyáltalán elérhetem ezt lányként? Milyen gyakorlatokat csinálhatnék? És az étrenddel mi van? C:

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 22:03
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
76%
Elérheted: hasprés, lábemelés függeszkedve, plank. Az étrenddel meg az van, hogy ha zsíros a hasad, akkor szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4 aerob edzés is az erősítő edzések mellé.
2015. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ neked mi a kockás...

Szerintem nem, de ez lehet az én hibám, mivel versenyzők közül is csak kevésnek van kockás hasa, általában 1 nagy izomnak látszik.

Illetve a versenyzők általában kokszolnak szóval...


Egy ilyen inkább elérhető nők számára:

[link] [link]


Mint egy ilyen:

[link] [link]

2015. dec. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Javítok.

Általánosság alapján nem, de ha nagyon nagyon kitartó vagy akkor igen, viszont a melled le fog menni szépen.

+ nem árt ha kokszolsz egy kicsit mert amúgy lassú lesz:)

2015. dec. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hmmm. Köszönöm a válaszokat. Természetesen én sem akarok olyan bazinagy kockákat,az nem is olyan szép... Csak éppen hogy kicsit látszódjon. c: Ésömm.Most elkezdtem járni egy női edzésféle cuccra,ami hetente 3-szor van,és eszméletlen jó gyakorlatok vannak c: Nos,majd meglátjuk mire jutok. Az étrenddel kapcsolatban,pedig..lisztet egyáltalán nem eszek,és igyekszem elhagyni a cukrot és a tejet is.
2015. dec. 18. 07:31
 5/5 Cortez70 ***** válasza:

Nagy kockához kox kell, azon ne aggódj, hogy olyan hasad lesz, mint Lazar Angelovnak. Kb 1/25 annyi tesztót termelsz mint egy férfi és mèg mi sem izmosodunk könnyen. No para. :)

Kaja: az kevés amit írtàl, ettől még nem étrend. Meg kell lenni a fehérhebevitelnek, kellenek jó zsírok, mikrotàpanyagok.

2015. dec. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!