Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jóga oktatót, iskolát, stúdiót...

Jóga oktatót, iskolát, stúdiót tudnátok ajánlani Pesten?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok és szeretnék megtanulni jógázni, vagy legalább is kezdetnek az alapokat elsajátítani. De nem tudom hova iratkozzak be, minőségi oktatást szeretnék elérhető áron. Nem dúskálok a pénzben egyetemista vagyok.

Előre is köszi a segítséget. :)



2015. dec. 18. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen van diákkedvezmény, ill. sok helyen az első alkalom ingyenes. Érdemes élni ezzel a lehetőséggel, és ha az az első óra nem jött be, akkor nézel másik jógaiskolát.


[link]

Amit én a legjobb szívvel ajánlok, az a Bandha Works. Nagyon jó tanárok az alapítói (Szalai István, Gubán Dorka). És gyakran tartanak ott workshopot nemzetközi szinten elismert tanárok. Van egy ösztöndíjprogramjuk, amit ha elnyersz, akkor X ideig ingyen jógázhatsz náluk. Nem vagyok annyira képben, de a honlapon utánaolvashatsz. Kezdőknek a kezdő astanga tanfolyamot vagy a Mysore órákat ajánlanám, de nagyon sok hasznos infót találsz a weboldalukon (még blogot is írnak). Ami hátránya, hogy csak astangát oktatnak, tehát ha neked másféle jógastílus jön be, akkor ez nem a te helyed.


[link]

A Mandala Jógastúdiók is színvonalasak. Itt már többféle irányzat között válogathatsz. Itt vannak egészen kezdő órák, ami nagyon hasznos lehet.


[link]

Az Atma Centerben is jók az oktatók. Itt főleg hot órák vannak (36°C-ra fűtött, párás teremben tartott órák; agni jóga, hot ashtanga stb.) Nekem sokkal jobban bejött, mint a bikram jóga.

2015. dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. dec. 19. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!