Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy nemrég látott videó...

Egy nemrég látott videó kapcsán egy tehetségkutatóról, amiben rúdtáncoltak, szó szerint beleszerettem ebbe a "sportba". Viszont szeretnék róla pár dolgot megtudni. Ennél a sportnál van korhatár? Mit kell vinnem az első órára? Drága mulatság?

Figyelt kérdés

17L

Nagyon lenyűgözött amit ott láttam , és úgy döntöttem , ha lesz rá lehetőségem a lakóhelyem közelében kipróbálni, mindenképp megteszem, azonban mivel ahány videót néztem , az összesben felnőtt nők voltak , korombelieket nem láttam , és e miatt kissé aggódok ,hogy furcsán néznének az emberek ha csak úgy odamennék.

Segítőkész válaszokat várok! :)



2015. dec. 20. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
18 éves kor felett akár sztriptíz bárban is dolgozhatnál, ott pedig elég sokat forognak a rúdon. Valószínűleg nem akkor kezdték. :) A rúdtánc nem feltétlenül szól az erotikáról, az, hogy sokan arra használják, az más kérdés, és ha te akarhatnál, akár 15 évesen is elkezdhetnéd tanulni - a kérdés csak akkor is az lenne, hogy a szüleid mit szólnak hozzá, de egy elfogadó családban ez nem okoz problémát.
2015. dec. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen a drágább edzések közé tartozik 2000 körül van 1 óra.

ezért szokták kondiparkban végzett edzéssel kiegészíteni vagy kezdőbb szinten a fegyencedzéssel.

és 3 ága van az erotikus,a sport és a verseny.

a talentben a verseny volt.

a sport változatát csinálják fiatal lányok is.

2015. dec. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aikiboxer ***** válasza:
Nézz rá a környékeden rúdakrobatika néven. Jó sport még a függönyakrobatika is.
2015. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat!:)
2015. dec. 28. 14:44
 5/5 supulu válasza:
2017. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!