Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a mai világ...

Szerintetek ki a mai világ legnagyobb küzdősportólója/harcművésze?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok kit tartatok "verhetetlennek"

Gondolok pl a nagy MMA harcosokra, vagy mondjuk boxolókra, thai boxolókra, vagy akármilyen harcművészekre.

Előre is kösz!



2015. dec. 29. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a jelenlegi Semmy Schilt abszolút verhetetlen a 2.12 magasságával meg a 130 kilójával

Ernesto Hoost is nagyon jó harcművész és Daniel Ghita is nagyon kemény pali

Filmes szakmában Bruce Lee és Jean Claude Van Damme is nagyon ügyesek voltak valamikor

2015. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Fjodor Vlagyimirovics Jemeljanyenko
2015. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Én például Mike Tysont nem féltem nagyon, de ő sem verhetetlen. Senki sem az, így, hogy kicsit értelmetlen a kérdés. Szóval, akik nagyon tudnak, az körülbelül minden stílus nagymestere. Egyiket sem kell félteni.
2015. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, értem én hogy nincs verhetetlen. Ezért is tettem a szót idézőjelbe. De köszi a választ!
2015. dec. 29. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, minden harci stílust harcra terveztek. Aki benne van, jó oktatása van, szereti csinálni és régóta csinálja, annak mindegy, hogy milyen stílus van a tarsolyában, még akár a Liba Kung-fu (igen, ilyen is van :D) is lehet. Utcára minden jó, ha pedig komolyan szeretnél más stílusok ellen is harcolni, akkor rutint kell szerezned ellenük. Mindegyik ellen sokat harcolni és kitapasztalni őket. Nyilván nem tudsz az összes ellen harcolni, de az alapok elég. Ennyi, ez a lényeg.
2015. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Glacierous ***** válasza:
Fedor Emelianenko.
2015. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 aikiboxer ***** válasza:
Chuck Norris.
2015. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Alexander Karelin birkózó. 887 győzelme és mindössze 2 veresége van nemzetközi illetve orosz országos versenyeken.

3x nyert olimpiát, 9x világbajnokságot, 12x Európa-bajnok.

Továbbá mindezt úgy érte el, hogy nem "trükközték ki", hogy kivel menjen meccsen - mint mondjuk profi bokszban - hanem mindig a világ legjobbjaival küzdött, egy adott nemzetközi versenyre a világ összes versenyző nehézsúlyú kötöttfogású birkózója készült és így nyert mindig, a legjobbakkal küzdve. Remélem érthető, hogy mire akarok kilyukadni.

(Ezzel nem a profi bokszot támadom értelemszerűen...)

2015. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fabricio Werdum
2015. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!