Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot érdemes felnőtt...

Milyen sportot érdemes felnőtt korban csinálni amatőr szinten?

Figyelt kérdés

Szívesen teszem próbára magam másokkal, így amatőr versenyek érdekelnek.

Futás nem érdekel. Kerékpározás pedig túl költséges lenne.

Küzdősportot csináltam anno, de elvesztettem benne az érdeklődésem. Nem nekem való...


Milyen lehetőségek vannak még?

pl. év elején találtam a girjasportot. Vannak benne amatőr versenyek. De összeszedtem egy komolyabb sérülést és nincs kedvem újra nekirugaszkodni.


27F


2015. dec. 30. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármi ami érdekel és van rá lehetőség. Úszásban nagyon jó felnőtt amatőr versenyek vannak, a vb- é után rendezik a Masters világbajnokságot. Ráadásul nem is nagyon drága.

De nézz körül neten, te tudod mi érdekel téged.

2015. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Falmászás érdekelne.


De ahogy utánaolvasgattam és nézegettem közvetítéseket, 27 évesen már nyugdíjas vagyok arrafelé...


Te különben mit sportolsz?

2015. dec. 30. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:

33 éves vagyok, műkorcsolyázok, felnőtt amatőr szinten. Évente kb. 4-5 versenyem van.

Falmászás nagyon népszerű, simán elkezdheted, nem hiszem, hogy csak gyerekek csinálnák.

2015. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!