Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit lehet így fogyni 2...

Mennyit lehet így fogyni 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Leszeretnék fogyni egy kicsit, nem vagyok túlsúlyos, stb.

Szerintetek ilyen étrendel és ennyi mozgással mennyit lehet fogyni 1-2 hónap alatt?:)

Reggeli: zabkása

Tízórai: egy alma vagy egy mandarin

Ebéd: hús, saláta,

Vacsora: saláta (6 előtt) vagy semmi

Sport: heti 4x 1óra séta

Heti 2x 1 óra úszás

Heti 3x 1 óra tánc, mozgás

És napi 2l víz.

Köszi előre is!:)



2016. jan. 4. 18:48
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
Ezzel főleg izmot vesztesz, nem csak zsírt. 6 után nem evés a legnagyobb baromság. Zsírból max heti 1 kiló mehet le, de ezzel a szar étrenddel főleg izom megy majd le.
2016. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez így elég kevés tápanyag. Salátán és gyümölcsön nem lehet élni. Így hamar elfáradsz, ez még a mozgás nélküli léthez is kevés. (Akkor is szükség van kalóriára, ha csak fekszel egész nap.)

Kellene több szénhidrát: zab reggelire ok, ebédre a hús mellé rizs, vacsorára hús és saláta vagy párolt zöldségek (öntet nélkül).

A gyümölcs maradhat tízóraira.

Még egy uzsonnát be lehetne iktatni akár.

Ha nem vagy túlsúlyos, miért fogynál még, inkább erősödj normális étkezéssel, és akkor szebb lesz az alakod. :)

2016. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cortez70 ***** válasza:
Most látom, hogy kicsit durvábban írtam, de Gabeszka normálisan leírta a lényeget. Hallgass rá.:)
2016. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

:)

Köszi!

2016. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ez az étrend a tegnapi napomom volt, nekem elég is volt.(a hasam nagyon lapos, nem is fér bele sok minden) Igen, ìrtam hogy nem vagyok túlsúlyos, de szerintem nem csak ők akarhatnak fogyni:D A combomból szeretnék fogyni,azért nem ezt írtam, mert tudom hogy nincs helyi zsírégetés. 4-8 kg elképzelhető így 2 hónap alatt? Eddig sikerült fogynom 3,6 kg-t az ünnepek alatt, bár nem tudom hogyan...
2016. jan. 5. 13:39
 6/9 Cortez70 ***** válasza:
Heti 1 kg mehet le zsírból, a többi izomvesztés lesz. Tehát két hónap alatt a 6-8 kg is reális.
2016. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Bár úszok is, ezért szerintem nem lenne izomveszteség.:)
2016. jan. 5. 14:03
 8/9 Cortez70 ***** válasza:
Attól még lehet. Ha nagy a kalória mínusz,akkor a szervezet felhasználja az izmokat is.
2016. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet ennyit fogyni 2 hónap alatt, valóban. :)

Viszont, ha te combban vagy erősebb, akkor ha fogysz is, az is erősebb marad. Vékonyak lesznek a karjaid, kilátszanak a bordáid, beesik a hasad, laposabb lesz a melled.

Ezért az arányokon lenne érdemes javítani kicsit. Ha pl. szélesebbek a vállaid, a combjaid sem tűnnek olyan vastagnak.

De ha neked jó, ha lemegy az a pár kiló "felesleg", akkor ok. :)

2016. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!