Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik azt mondják, hogy nem...

Akik azt mondják, hogy nem tudnak változtatni a testükön, mit szólnak ehhez a videóhoz?

2016. jan. 4. 20:51
 1/3 anonim válasza:
Tudod dokaknak sajnos nem a testükön kellene változtatni csak azt hiszik az a probléma
2016. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy jó lenne fiatal srácnak lenni :D Ha már izmokat akarok.

De nem gond, néztem videókat hetvenes nőről, akik gyúr és szebb, mint én valaha, nem volt nagy izomtömeg, de 56 évesen kezdte, én pedig még nem vagyok annyi :D

Igazából már el is kezdtem valamit, csak még túl nagy a fájdalmas izomláz időtartama/edzés időtartama arány (átkozottul nagy, az ember azt hinné, hogy meg se szoktam moccanni, pedig azért de). De majd lesz valami belőle :)


Aki nem teljesen bénult, eszméleténél van, nincs lekötözve, benyugtatózva folyton és vannak végtagjai is, az szerintem határozottan tud változtatni a testén.


Vannak kerekesszékes és féllábú testépítők is.

2016. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kovpet ***** válasza:
Persze nincs lehetetlen, de most nézzünk meg egy ilyen videót egy 45 éves két gyermekes férfi esetében, aki a napi 12 óra munka (8-9 meló + utazás + napi kötelező dolgok) mellett csinálná ugyan ezt.
2016. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!