Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék hasból fogyni és...

Szeretnék hasból fogyni és izmosodni. Szerintetek jól csinálom? 16/f

Figyelt kérdés

Régebbi életmódóm:


Napi hétszer ettem főtételt ami mind zsíros, tésztás dolgokból álltak. E mellett még vagy 3 szendvicset megedtem. Este pedig még nassoltam is volt, hogy éjszaka egy egész tábla csokit megettem. Sőt naponta sütöttem esténként nagy adag szalmakrumplit. Az ivászatom pedig csak is kólából és mirindából állt. Ezt követte a fekvés és a tv-zés.


Mostani életmódóm(2015 december 20-tól:


07:00 felkelek gyömölcs turmixot iszok. Majd 20 perc futás. Ezután zabpelyhet eszek.


12:00 Ilyenkor salátát eszek amiben főtt tojás, brokkoli, jégsaláta, répa, főtt tojás és csirke mell van leöntve egy kicsi natúr joghurtal.


14:00 Egy órás intenzív zsírégető mozgás. Majd barna rízst eszek csirke mellel.


17:00 Megint salátát eszel csak csirke mell helyett szeletelt sonkát csíkozok bele.


20:00 20 perc zsírégető torna.


Egy nap pihenő, de a reggeli futást nem hagyom ki. Aztán másik nap zsírégető torna helyett súlyzok. Inni pedig csak is vozet iszok. Szerintetek valamit rosszúl csinálok vagy tudtok jobb edzés terveket? Milyen messze vagyok ettől az eredménytől: [link]



2016. jan. 8. 21:03
 1/3 A kérdező kommentje:
"Edtem" megettem*
2016. jan. 8. 21:12
 2/3 Cabelas_xD ***** válasza:
Szia.Az étrended jónak látszik, de ettől izmosodni nem fogsz mert ez diétás étrend és nem tömegnövelő étrend. Helyi zsírégetés nincsen, ez csak egy elterjedt tévhit, ha fogysz akkor egész testből fogysz. Edzéssel kapcsolatban a reggeli futás kiváló de a turmixot hagyd utána. A futás helyett végezz aerob edzést, pl. gyaloglás, biciklizés, kocogás de semmiképp sem futás tehát a pulzusod ne szökjön fel az egekbe, csak lightosan. Ide 30-40 perc bőven elég majd ezt kövesse a reggeli étkezés. 17:00 óra után is legen étkezés, min. 2. Felejtsd el a "6 után nem eszek semmit, mert ezzel gátolod a fejlődésed" Enni kell, de a szénhidrátból vegyél visszább. Napközben semmilyen edzés nem kell, lefekvés előtt megint jöhet 30-40 perc aerob edzés.
2016. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cabelas_xD ***** válasza:
A fogalmazásért elnézést, csak későre jár az idő...
2016. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!