Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges sporttal, mozgással...

Lehetséges sporttal, mozgással karcsúsítani a csípőt? Többi lent

Figyelt kérdés

Semmilyen egészségtelen, esetleg maradandó "heget" maga után hagyó módszert nem alkalmaznék. Az a baj, hogy a kevésbé karcsú csípő a családomra jellemző, tehát genetika :(

Engem viszont nagyon zavar, és fogalmam sincs mit tehetnék ellene a 14 évemmel. 174 centi vagyok és kb 58-9 kg, aminek nagy részét izom alkotja. Nem vagyok egy szélesvállú testépítő, de azért látszik, viszont a magasságom miatt pont egyensúlyban van. Mindig is sportoltam, sok mindent kipróbáltam, de versenyszerűen vívtam es teniszeztem, most pedig heti 2x min. futok itthon kb. 4km-t és heti 3x járok falmászóedzésre, mindig 2 órát, valamint sziklát is mászok. Mint mondtam izmos is vagyok és a hasam is kockásodik (újabban keményebben edzek a hasamra), viszont a karcsúsodás csak minimális, de szebb lett mióta izmos a hasam. Tudnátok nekem ajánlani esetleg valamiféle gyakorlatot, étkezési tanácsot, bármit ami segíthet és nem ártalmás egy fejlődő szervezetnek? És kihagytam hogy jógázom is :-)

Köszönöm előre az összes választ!



#egészség #alakformálás #karcsú csípő
2016. jan. 12. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nem hájról van szó, a csonttal pedig nem tudsz mit tenni.

Sporttal izmot tudsz építeni, optikailag segíteni az összhatáson bizonyos esetekben, no meg amúgyis, az izmos test szép. De a genetikai adottságaidat el kell fogadnod.

2016. jan. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Zsírt le tudsz adni diétával és edzéssel. De ha a csontod széles, akkor így jártál. Csontból nem tudsz fogyni.
2016. jan. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aikiboxer ***** válasza:

A leírtak alapján kamaszkori testképzavarod van. Fiatal vagy, még alakul a tested.


Az egyetlen megjegyzésem, hogy a 4 km futás az bakfitty, emeld 6 km-re.


És töltsd le a Sárga kapszula című könyvet, abból kiokosodhatsz a kaját illetően. Nagyon javaslom, hogy kérj szülinapra egy kenyérsütőgépet, és süss magadnak tk. kenyeret és kalácsot, küldök receptet ha nincs.

2016. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valamennyit lehetséges vékonyítani. hasra miket szoktál csinálni?
2016. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor egy szélesebb csípő például van akinek vonzó.
2016. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Testképzavarról itt szó sincs, a karcsúsodás azért a célom, mivel modellkedni szeretnék, és ebben ez valamilyen szinten meggátol. Szerintem rosszul fogalmaztam, bocsi érte :), karcsúsodast úgy értelmezzétek, mintha homokóra alakot szeretnék, ami nem teljesen igaz, de értitek mar mire gondolok.

2016. jan. 13. 23:20
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
Homokóra alkatnál pont hogy hangsúlyos a csípő, kerek és szélesebb. A derék vékony és a mell is telt. A derekadat sem lehet irányítottan fogyasztani, mivel nincs helyi zsírégetés. Nem lehet szabályozni a zsírleadás helyét. Mindenkinél genetikailag eldöntött, hogy honnan milyen ütemben tud fogyni.
2016. jan. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!